Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A zárkózott félénkebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zárkózott félénkebb férfiak ellenszenvesebbek a nőknek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 13:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
42%

"a mai világban ilyen buta előítéletes nőkből egyre több van hála a médiának."


MELYIK médiának?


1, tévét nem nézek, rádiót csak francia (ezen a nyelven nem beszélek) internetes zenei rádiókat hallgatok.


2, közösségi oldalon utoljára az IWIW-en voltam fönt, de még a megszűnése előtt 2 évvel töröltem magamat.

2019. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
9%

"Engem pl azért mondanak zárkózottnak mert nem járok bulizni"


És te viszonyítási alapként használod az ő nézetrendszerük által kitermelt véleményt. Pontosan erről beszéltem, amikor sült butának tartom az ilyen pasikat. Egyáltalán nem tud elvonatkoztatni, mert mivel nincs elég másoktól begyűjtött véleménymintája viszonyítási alapként, ezért nem tudott egy másoktól független saját világképet kialakítani.

2019. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
kiegészítés: másoktól független, STABIL, KOHERENS saját világképet kialakítani.
2019. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb nő saját maga is unalmas, ezért elvárja, hogy a világ szórakoztassa őt. Utazgatás és túrázás, roppant egyediek. Csupán 10-ből 8-nak ez a "hobbija". Ha te nem vagy képes "érdekes lenni és szórakoztató", akkor unalmas vagy szerintük, és dobnak is. Én inkább keresem tovább azt a bizonyos kettőt, legalábbis a kettőből egyet. :)
2019. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg fóbia, szociális fóbia, és még más ehhez köthető probléma is sajnos. De ettől még ezeket az embereket nem kell butának nézni. Igaza van a kérdezőnek, tényleg nagy az előítélet és általánosítás.
2019. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem buta, csak szerintem te érted őt félre, kedves 75%-os. Ő arra célzott szerintem, hogy olyan eltorzult világban élünk, hogy egyeseknek már az is zárkózott, aki nem szeret nyüzsgő, zajos helyekre járni, meg hülyére inni magát.
2019. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%-os, ezt akartam írni
2019. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
12. Mindenki viszonyít valamihez, hiszen attól, hogy kimondod te vagy Brad Pitt, még bármennyire elhiszed magadról, a szomszéd nem ezt fogja látni. Te is viszonyítassz valamihez. Bármennyire szigeteled magad a médiától, rád is hatással van valaki, vagy valami. Einstein óta minden relatív, vagyis attól is függ valami, hogy mihez viszonyítod. Drága, olcsó, szép, csúnya.. viszonyítás nélkül minden értelmét veszítené. Cuki amikor az ilyen csajok tartanak butának másokat.
2019. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én tényleg az vagyok meg fóbiás, de a kérdező szerintem nem annyira zárkózott, hogy nem jár el sehová.
2019. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Hát ellen szenves max akkor lehet egy nőnek, ha tetszik neki, ha meg csak elmegy kategória a nő szemében akkor inkább tovább áll.
2019. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!