Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A zárkózott félénkebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zárkózott félénkebb férfiak ellenszenvesebbek a nőknek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 13:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

"Te is viszonyítassz valamihez."


Csakhogy sohasem egyetlen valamihez, drágaság. Csomó véleményt láttam, tapasztaltam, aztán a saját értékrendem és megérzéseim alapján, mondjuk úgy, átlagoltam, bár ez, ahogy itt most leírtam, egyáltalán nem pontos leképezése a valóságnak, csupán hevenyészett körülírása. Ez a nagy különbség köztem meg köztetek. Egy vélemény nem vélemény. Egy viszonyítási pont nem viszonyítási pont.

2019. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Tényleg fóbia, szociális fóbia, és még más ehhez köthető probléma is sajnos."


Kemény és kitartó munkával a szociális fóbiából igenis ki lehet mászni. Úgy őszintén, te tettél erre valaha is ÉRDEMI erőfeszítést?

2019. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Egyébként én csak a nők terültén vagyok zárkózottabb amúgy nem. Nem az van hogy félek emberek közé menni meg ilyenek egyedül a szórakozó helyek nem vonzanak.
2019. jún. 15. 17:37
 24/32 anonim ***** válasza:
83%

"megfigyeltem ezt a kettős mércét"


Kettős mérce az, amikor ugyanaz az ember vagy csoport máshogy ítél meg valakit annak függvényében, hogy ki ő.

Az nem kettős mérce, hogy a nők es férfiak máshogy értékeknek valamit.

2019. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Igen, sőt inkább kihasználják őket.
2019. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én férfiként a zárkózott nőkkel vagyok így. Nem ellenszenvesek, de nem tudok mit kezdeni velük.
2019. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy már ne legyen nemi vágy egy férfinak, mert akkor ez a probléma meg van oldva! Normális vagy? Tudid miről beszélsz? Majd ha idős leszel nem lesz nemi vágyad, akkor majd csajoznál ezerrel! Eszem megáll! Tedd bele az energiád az ismerkedésbe, meg fejleszd a szociális készséged, ne rinyáljál itt!
2019. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ. Ha normális, akkor ez önmagában nem probléma, ugyanakkor volt szerencsém egy-két nem éppen normális, magát csendesnek, visszahúzódónak, félénknek stb. mondó emberhez is.... Én olyan típusú lány vagyok, aki egy megszokott közösségben tök jól elvan, beszélgetek, sztorizgatok, viccelődök és a barátaimmal szeretek is eljárni ide-oda különféle programokra (akár kirándulás, akár valami hobbi, akár evés-ivás, akár buli), viszont nagyobb, ismeretlen társaságban már nem vagyok ilyen. Nem szeretek úgymond "szerepelni", nem szeretem magam mutogatni stb., emiatt inkább egy-két ember társaságában érzem magam jól magam. Így akik nem ismernek közelről, hajlamosak azt gondolni, hogy pl. unalmas vagyok, csak otthon ülök, nem érdekel semmi, nem szeretem az embereket, nem beszélek másokkal, félek és így tovább. Ez sokaknak negatív, de voltak olyanok, akik pont ezen felbuzdulva akartak ismerkedni, mert valószínűleg magukra ismertek. Nekem azzal nincsen bajom, ha valaki csendes, visszahúzódó vagy ilyesmi, de amikor pl. kiderült, hogy az illető már hetek óta követ, mert nem mert odajönni hozzám, akkor az inkább creepy volt... vagy volt olyan, akit szerintem kirobbantani sem lehetett volna a szobából, nem mert emberek közé menni vagy semmit sem lehetett vele beszélni. Sőt, valakinek azért voltam szimpatikus, mert "csendes asszony" kell és akkor én majd biztosan bólogatok mindenre meg nekem majd ő lehet az etalon, mert én biztosan nála is nagyobb lúzer vagyok és akkor rajtam kiélheti a komplexusait. Szóval volt egy-két rossz élményem, emiatt kétszer is átgondolom.
2019. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
43%

#27 Ezt hogy kell érteni, hogy idősen csajozna valaki, aki addig nem, pont akkor, amikor már nem vágyik rá?

Én úgy értettem, hogy ha nem vágynék nőkre, akkor könnyebb lenne az életem, mert nem szenvednék ennyit a hiányuktól. Mi az, hogy ne rinyáljak, nekem ez vélemény leírása, nem kötelező olvasni!


#22 Nem lehet belőle kijönni, a súlyos fokozatúból. Ha ez lehetséges lenne, már régóta nem lennék ilyen.

2019. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
67%

#28 Nem vagyok abban biztos, hogy te tényleg visszahúzódó vagy-e, meg félénk. Vagy maximum enyhén vagy az. Hogyha igazán az lennél, akkor értenéd ezeket az általad felsorolt dolgokat.


Hogyha valaki nem ismer téged és meglát valahol, megtetszel neki, de fél attól hogy megszólítson, akkor jobb híján csak figyelget, követ, mert bent ragadt ebben a helyzetben. Szeretne minél többször látni téged, de odamenni nem mer hozzád, így jobb híján követ, ami számodra talán azért furcsa, mert az ember tudat alatt valamiféle bűnözőre asszociál. De ennek pont az ellenkezője az igaz, az ilyen magunkfajta emberek félnek megszólítani a nőket, meg igazából nincs is hol megszólítani. De ha meglátunk valakit, aki tetszik, akkor nyilván legalább szeretnénk őt minél többet látni, ha már nem merünk hozzá odamenni.

Ilyen egyszerű ennek a logikája, és ezért kérdőjelezem meg azt, hogy te valóban ilyen vagy-e, mert hogyha az vagy, akkor nem kéne furcsának tartani ezt az egészet. Bár a részleteket azokat nem ismerem.


Aki meg alig mer otthonról kimozdulni, az komolyabb szociális fóbiás, úgy mint én. Bár nálam ahogy írtam korábban, más dolgok is bezavarnak, de a fő gond az ez.

2019. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!