Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem válogatósabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem válogatósabbak külső terén a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

Előre is mondom, hogy tisztelet a kivételnek. Amíg Magyarországon éltem, addig kb semmi önbizalmam nem volt. Nem vagyok egy topmodell, de csúnyának se tartom magam. Igényes vagyok a külsőmre, divatos ruhákat hordok, szoktam sminkelni is(igaz csak szolidan). Mégis nagyon rossz tapasztalataim voltak. Soha nem randiztam olyan férfiakkal, akik kategóriákkal jobbak lettek volna. Nekem elég, ha egy férfi igényes, a többi a személyiségén múlik. Megkaptam többször is, hogy fogyjak le(63 kg vagyok), soha nem árultam zsákbamacskát, nem vagyok vékony, de szerintem kövér se vagyok. Volt olyan is, aki szerint túl magas vagyok a 166 centimmel, mert ő csak a pici lányokat szereti(ezt egy 180 cm feletti férfi mondta). Volt akinek azzal volt baja, hogy miért nem festem be a vörös hajamat barnára meg miért nem kezdek valamit a szeplőimmel. Volt itthon is szerencsére rendes barátom, de soha nem éreztem azt, hogy értékes lennék nőként. Amióta Németországban élek ez megváltozott. Diplomás és jóképű német férfiak udvarolnak nekem, szinte hihetetlen a különbség. Én nem a külsőre hajtok, de sokkal jobb férfiaktól sokkal több dicséretet és pozitív visszajelzést kapok. Nem provokálni akarok, de érdekelne hogy mások hogy látják ezt, mert nekem nagyon furcsa ez a jelenség és komolyan nem értem miért van ez.

26N


2019. jún. 16. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-esnél a pont.

Főleg Bp-re igaz ez.Elképesztő, és tényleg nem az igényes nőkre bukik egy jelentős részük, hanem a megcsináltakra.

Lényegtelen, csak látszódjon, hogy költöttél pénzt a külsődre.

Személyes tapasztalat.

2019. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!