Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ilyen helyzetben hogy nem tud hol ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én mivel eléggé introvertált és szeretek egyedül lenni így nem nagyon tudok hol ismerkedni lányokkal. Több társkeresőn próbálkozom de nem találok alkalmas lányt.

Pedig Budapesten lakom.

Igaz hogy elvagyok egyedül is, de azért hiányzik egy társ.


Más is van ilyen helyzetben?


2019. jún. 21. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Sokan vannak itt ilyen helyzetben. Mindig kiírnak egy ilyen kérdést. Van egy ötletem: írjatok rá egymásra ismerkedésben sikertelen fiúk, alakítsatok facebook-csoportot. Menjetek együtt szórakozni valahová, ahol csajok is vannak. Nagyobb biztonságérzetet ad, ha csoportban nyomultok és bátrabbak lesztek tőle.
2019. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van.
2019. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha valaki Budapesten nem tud ismerkedni, az megérdemli, hogy egyedül haljon meg!
2019. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Attól hogy valaki Budapesten lakik nem könnyebb neki, ha nem tud könnyen ismerkedni. Ha valakinek könnyen tud ismerkedni akkor az egy kis faluban is sikeres tud lenni csak kevés a választék.

Szerintem lagalabbis .

2019. jún. 21. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

4-re.


TE, kevés vagy az ismerkedéshez!

2019. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Én se tudok hol mert nincs egy barátom se.
2019. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul én egy kisvárosban lakom, így elég kevés lehetőségem van. Mondjuk magamat ismerve nem hiszem, hogy tudnék élőben kezdeményezni, legyen bármennyire szimpatikus az illető.
2019. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az hogy ki hol lakik nem sokat számít. :) Főleg, ha valaki introvertált. :)

Ismerős helyzet én is hasonló cipőben járok, az előző párommal is ismerősök által találkoztam.

2019. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudok hol.
2019. jún. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok hol én se, sajnos
2019. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!