Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme lejjebb adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme lejjebb adni az igényeket hogy társat találjak?

Figyelt kérdés

Barátaim szerint olyan nőkhöz vonzódok akik nagyon nem az én kategóriám. Nem tudom hogy ez igaz e és hogy egyáltalán vannak ilyen kategóriák...

Most van értelme olyan nővel kezdeni aki úgy nem igazán az esetem csak elmegy aztán közben folyamatosan csorog a nyálam a számomra vonzó nőkre.

Tudom fejlesszem magam, szerintem mindent megtettem, sőt talán többet is. Folyamatosan sportolok, egész szép izmom kezd lenni, jól öltözködök, divatos igényes vagyok. Csak hát igen magassággal arccal nem tudok mit kezdeni


2019. jún. 24. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A barátaidnak igaza van! Keress dagadt csajt! Vagy sose lesz senkid!
2019. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szegény "dagadt csaj" lehet jobbat érdemelne a szamár szerepénél.
2019. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy cicát. A csajok szeretik a cicákat. És ha kapcsolat nem is lessz belőle akkoris lett egy cicád. Nem veszíthetsz.
2019. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a külsőségek dominálnak.. Ha egy nőies nőre vágysz, akkor legyél talpig férfi. De ez nem a külső finomitásával fogod elérni, ennek sugároznia kell belőled.. Hajrá!
2019. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!