Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a csajok, akik egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok, akik egy jól szituált, ám randa és öregebb pasival vannak együtt, őszinték önmagukkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, bevallják maguknak, hogy ők azért választották Sörhas Józsit, mert biztos egzisztenciát teremt, vagy a fellépő kognitív disszonanciát ("úristen, hát hülye vagyok, hogy egy ilyen büdös szájú, vén pharokkal jöttem össze?") leküzdve meggyőzik magukat, hogy a Józsi igenis férfias, mert 100 kiló alatt nem férfi a férfi, stb.


Csak azért jutott eszembe, mert nemrég találkoztam egy gyerekkori ismerősömmel (csaj), aki a helyi 120 kilós, 50 éves mangalica vállalkozó nője lett alig 30 évesen. Még nem láttam ilyet, és meglepett a dolog.


2019. jún. 27. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sohajtanak egyet es vesznek maguknak egy ujabb 50 ezres cipot:)
2019. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Persze. Nekem volt ilyen kapcsolatom, egy percig se beszéltem be magamnak hogy hű de szexi férdival vagyok. Nagyon jól láttam hogy mennyire nem vonzó és nem illik hozzám,de ugye nem is ezt vártam a kapcsolattól. Tudatosan anyagi támogatás miatt jöttem vele össze...És volt is mellette több kalandom is fiatalabb pasikkal.


23/L

2019. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért meglepő, ha sok lány/nő az ecsetfejű, cinkehangú, szőrtelen, 0 érdeklődési körű, 0 egzisztenciával bíró puhatestűeket nem tartja semmire, és vonzónak?
2019. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég szànalmas hogy az idős férfiak csak azt tudják felmutatni hogy érezhető féltékny felhanggal szidják a fiatal férfiakat. Egy nő nem arra kíváncsi hogy az oly nagyon irigyelt fiatal férfiak mint nem tidnak,hanem arra hogy te mit tudsz. Az még nem hoz fel melletted semmilyen érvet ,hogy általánosításokat böfögsz a fiatal férfiakról. Sőt,az az eléggé informatív hogy azt hiszed hogy a középkorúság elérésével a jótündér automatiksan felruház vonzó,megnyerő tulajdonságokkat és kiváltságokkal... Hát nem. Ugyanolyan 0 vagy öregen,kopaszon,pockosan és szőrösen a portás fizuddal mint 20 éve voltál.


Általánoaítva ócsárolni mindenki tud, de fogadni mernék hogy az én általánosításomban több az igazság: a jóképű,jól szitulát,sportos,friss diplomás,családra vágyó és még nemzőképességük teljében lévő fiatal ,feszes izmokkal rendelkező vállalkozó férfiak, (akiket a vén fingok folyton ócsárolnak a gyakorin és a létezésüket is tagadják) sokkal vonzóbbak a nők szemében mint a lecsúszott,okoskodó,ráncos,kopaszodó 40-es, elvállt fószerek akik lányuk korabeli lányokra hajtanak és a semmire(a 200ezres fizetésükre meg a használt Peauget-jukra) verik magukat.

2019. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53% A külsőmre mindig az ilyen lelakott idősebb f-szok szólnak be, hogy fogyhatnék/hízhatnék/hogy öltözöm/hogy nézek ki. Barátomnak is az ilyenek szólnak be, mert ápolt, dús haja van és kedves. Ehhez értenek.
2019. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van amelyik őszinte magával, de van olyan hülye is, aki nem. Undorító
2019. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!