Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni, hogy soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pesszimista, tisztában vagyok a helyzetemmel.28 éves lány vagyok, egész életemben azt hallottam hogy micsen csúnya vagyok, sokszor kinevettek, vagy csak szimplán sajnálnak. Tényleg ronda vagyok, nagyon görbe lábaim vannak stb.

2019. jún. 28. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki tetszik valakinek!
2019. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Menj pszichológushoz, aki rendbe tesz téged agyilag. Fejezd már be a rinyálást, az önsajnáltatást. Kapd össze magad, fejleszd magad, szépítsd ki a külsőd-belsőd és élvezd az életet.
2019. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Kivéve, aki nem. Ugye, egyes?


Ha választ találtam a kérdésre, majd írok. Egyelőre még kutatom a választ.

2019. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Azért annyira csúnya nem lehetsz, mint beállítod magad.
2019. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Csúnya nő nekem se kéne, bocs. 39F
2019. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Ez szerintem kamukérdés, de sikeres lesz, sok kommentet fog generálni :) Nice try.
2019. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha már úgy is mindegy, akkor mutass egy képet.
2019. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

ugyanúgy ahogy vannak ronda másképp előnytelen külsejű férfiak , úgy vannak nők is....


szóval vagy az ember a saját kategóriájában keresgél, vagy nem talál. De úgy meg elég sz**ar.


fordítva kevesebb az olyan férfi aki pénzért vagy jólétért együtt van egy nővel ha az idősebb vagy elhízott vagy ronda akár....akad de nem sok

2019. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Volt az oldalon egy lány, aki hasonló kérdést írt ki. Küldött képet. Teljesen átlagos volt, simán találhatott volna pasit.
2019. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

Vágysz egy társra (gondolom én ha már kérdést tettél fel), de lemondtál róla, még hogy nem vagy pesszimista, ez épp az, de nagyon. Igen is el kellene menned orvoshoz, hogy helyre tegyen.

Amúgy meg a külső egy dolog, nem mondom, hogy lényegtelen, de egy nyerő személyiséggel, humorral, igényességgel is tudsz tarolni.

2019. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!