Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni, hogy soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pesszimista, tisztában vagyok a helyzetemmel.28 éves lány vagyok, egész életemben azt hallottam hogy micsen csúnya vagyok, sokszor kinevettek, vagy csak szimplán sajnálnak. Tényleg ronda vagyok, nagyon görbe lábaim vannak stb.

2019. jún. 28. 21:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
A legtöbb külső dolgon lehet segíteni. Pl aki kövér, lefogyhat.
2019. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogyha akarnál, ezen az oldalon is találnál pasit.
2019. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a szőke herceget várod te is, egy veled egyenlően ronda férfi szóba se jöhet. Így ne csodálkozz.
2019. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Volt már nemrég ilyen kérdés itt, lehet ugyanaz a kérdező, aztán privátban, mikor bizonyítani kellett volna "rondaságát" eltűnt :D
2019. jún. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha gomdolod küldj egy képet :)
2019. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Merülj el valami hobbiban a végtelenségig, pl. fess vagy tanulj meg gitározni,stb. Esetleg kereshetsz társas hobbit is, ott nem kizárt, hogy beleszerettek egymásban valakivel, sőt.

Hol laksz amúgy? Úgy könnyebb lenne segíteni.

2019. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggódj, szép vagy te is, a magad módján. :) Ha esélyt adsz mindenkinek aki megpróbálná és nem válogatsz, előbb-utóbb lesz.
2019. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem küldök képet, a szüleimen kívül mindenki csúnyának lát(ők egyébként teljesen átlagosak, csak én vagyok ilyen szerencsétlen) Nem vagyok kövér, ápolt és igényes vagyok, de ez semmire sem elég. Kedves 17es válaszíró! Nagyon boldog lennék ha valaki "próbálkozna", de soha életemben nem volt erre példa...nem, nem várom a szőke herceget, ez csak akkor lenne, ha hinnék a mesékben és valami csoda folytán én is széppé változnék...de erre ugye nincs esély
2019. jún. 29. 11:45
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen kérdéseknek mi értelme? Leírunk egy csomó lehetőséget, de a válaszoló tojik rá. Sőt, még 0%-ban hasznos is lett a válaszom... Ezeket a kérdéseket trollok írják ki?
2019. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%
Írj rám, ismerkedjünk, úgy érzem nekem sem lesz soha barátnőm. Hátha most csoda történik. 28/F
2019. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!