Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagy ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy ilyen szerencsétlen, míg sokan mások meg szerencsések? N/27

Figyelt kérdés
Sok hasonló vagy velem egykorú ismerősöm már vagy évek óta párkapcsolatban él, vagy eljegyezték, vagy már valakinek a felesége. Én meg akárhogy próbálkozom sose jön össze. Voltak rövidebb, pár hónapos valamik az életemben, de egyik se volt komoly. Nyilván egy pár hónapos valami nem is lehet komoly. Engem minden férfi eddig lesz@rt akihez volt valami közöm, engem sose vettek komolyan. Ellenben eldobni na azt könnyen tudtak. Nyilván nekem is vannak hibáim, de kinek nincsenek?
2019. jún. 30. 12:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

En meg 35 evesen szuz vagyok, nesze neked. Nem csak neked szar.


F

2019. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
De hallod, lehet valami kis gond van veled, mennyire vagy dekoratív? Mennyit ismerkedsz új emberekkel? Neten próbálkoztál már? Baráti körben meg munkahelyen találkozol emberekkel? Válogatos vagy annyira, hogy ne állj össze akárkivel, csak komoly szándékú, tisztességes, rendes férfiakkal?
2019. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Lehet testszagod van, ki tudja.
2019. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%

Feltételezem, hogy csak ennek a kérdésnek a kiírása óta is kaptál egy rakás "ismerkednék" privát üzenetet férfiaktól.

Valószínűleg az van, ami rengetegszer szokott , hogy "ja igen, itt van Józsi, de rá csak barátként tudok gondolni, és minden héten megkeresnek ismerkedési szándékkal de elhajtom őket mert nekem Pista kell de ő meg le sem sz_R"

2019. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mindenki azt kapja, amit megérdemel. :))
2019. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy tudat alatt te választod az ilyen embereket. :)
2019. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!