Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagy ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy ilyen szerencsétlen, míg sokan mások meg szerencsések? N/27

Figyelt kérdés
Sok hasonló vagy velem egykorú ismerősöm már vagy évek óta párkapcsolatban él, vagy eljegyezték, vagy már valakinek a felesége. Én meg akárhogy próbálkozom sose jön össze. Voltak rövidebb, pár hónapos valamik az életemben, de egyik se volt komoly. Nyilván egy pár hónapos valami nem is lehet komoly. Engem minden férfi eddig lesz@rt akihez volt valami közöm, engem sose vettek komolyan. Ellenben eldobni na azt könnyen tudtak. Nyilván nekem is vannak hibáim, de kinek nincsenek?
2019. jún. 30. 12:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Csak a legtöbb embernek már a 20 évei elejétől van tartós párkapcsolata, míg nekem meg sose volt. Úgy érzem a 30-hoz közeledve én már le vagyok maradva.
2019. jún. 30. 13:39
 12/26 anonim ***** válasza:
Ne másból indulj ki! Mindenki más, van aki bárkivel jól működő kapcsolatban tud élni, és van aki kapcsolatra alkalmatlan. Ne azzal foglalkozz ki feleség meg menyasszony, hanem a saját életed rendezd úgy hogy neked is jó legyen. De ha már eddig vártál, akkor csak nagyon komoly és rendes férfinak add oda magad.
2019. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
9%

Ne aggódj,én a 20as éveim elején vagyok de k.rvára nem hiányzik semmi kapcsolat(nem volt).Lenne,de nekem nem kell az illető,nem azért mert nem jófej,vagy nem néz ki jól hanem azért mert én magamtól megvonom ezt a valószínűleg semmi komoly dolgot nem tartogató esélyt,hogy férjhez menjek.Nekem senki nem kell.

Csináld azt szabadidődben amit szeretnél,ne is foglalkozz semmi ilyennel.Csak az idődet vesztegeted a pasikra,nagyja mind eszetlen.

2019. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok szűz, már lefeküdtem valakivel. Csak ennek ellenére nem fekszem le senkivel egyből.
2019. jún. 30. 13:51
 15/26 anonim ***** válasza:

Az nem baj.

De már csak a tahók vannak világon,a jók már meghaltak v foglaltak.

Majd egy másik életben sikerül.

2019. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem a szüzességedre értettem! A ne add oda magad ugyanúgy igaz arra is aki már nem szűz. Mivel nem vagy már annyira fiatal és minden elfecsérelt idő kiesés, erre figyelj oda kivel tervezel hosszabb rövidebb időre. Egyébként jól nézel ki? Kíváncsi lennék rád, mi lehet a gond veled.
2019. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Fóka-Eszkimó esete. Magyarországon a kivándorlás miatt forult a kocka. Kijössz hozzám Németországba itt lehet elkelsz, mivel itt a bevándorlás miatt férfi többlet van. 50F
2019. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jaj, kit erdekel, hogy mások miben vannak. Belelatsz a kapcsolatukba? Lehet hogy marjak egymast allandoan. Nekem ilyen kapcsolat nem is kellene, ami kivulrol csillivilli, belul meg rohad. Mindennek megvan a maga ideje.
2019. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Próbáld erősíteni az önbizalmadat, közben minden apró jelre felfigyelni, ami arra utal, hogy az adott személy gázos. Ne engedd egyből magadhoz a másikat, illetve ne is légy annyira nyílt senki felé sem, mert megérzik sokan, és kihasználnak. Kell egyfajta verbális-, és nonverbális önvédelmet tanulnod.
2019. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Sokadjára írod ki. Szerintem te valójában srác vagy és trollkodsz.
2019. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!