Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen introvertàlt, csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen introvertàlt, csendes nő mièrt nem kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

"Mennyi idő vagy?"

Én déli 12. Miért?

2019. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Pont ilyen nőt keresek! Van kedved ismerkedni?
2019. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A csendes emberek is beszélnek ha nincs tömeg, ha meg megkérdeznek tőled valamit és nem válaszolsz az már durva :o
2019. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
70%

Introvertált fiú vagyok, introvertált barátnőt szeretnék, viszont még így is sok esetben nem szeretnék romantikus célból ismerkedni ilyen lánnyal. Szerintem az alábbi indokok játszhatnak:


1. Van, amikor az introvertáltság együtt jár azzal, hogy önértékelési problémák, agóra/szociofóbia van jelen. (Nem, nincsen minden introvertáltnak ilyenje, de szerintem nagyobb arányban vannak az introvertáltak között, akik ilyenben szenvednek, mint az extrovertáltak között.) Sajnálom, aki ilyenben szenved, de nem szeretnék olyan kapcsolatban lenni, ahol nem lehet kézenfogva sétálni egy parkban, mert az otthonon kívül bárhová utál menni. Ugyanúgy, nem szeretném, ha komoly párkapcsolati problémát, féltékenységet okozna, ha mondjuk aznap csak 3x mondtam neki, hogy szeretem, vagy hogy a munkahelyi kolléganőm bejelölt facebookon.


2. Van, amikor a csendesség azzal jár együtt, hogy nem lehet vele semmiről beszélgetni, szinte nincsenek önálló gondalatai, vagy csak nem meri megosztani őket. Olyan kapcsolatot szeretnék, ahol érdemi, tartalmas beszélgetések vannak.


3. Sokkal nehezebb ismerkedni egy ilyen lánnyal, mint egy extrovertálttal. Sose tudom, hogy most azért tűnik úgy, hogy kényelmetlenül érzi magát beszélgetés közben, mert tényleg nem vagyok szimpatikus neki, vagy éppen szimpatikus vagyok, és zavarba jött, vagy éppen nem szeret kvázi idegenekkel beszélgetni. Ugyanígy megismerni, eljutni addig, hogy jókedvűen, felhőtlenül menjen a beszélgetés, az több alkalomba, akár hetekbe, hónapokba telhet, míg egy extrovertált lány esetében szinte már az első beszélgetéskor ez megvan.


4. Minden egyéb, ami a testiséggel, státusszal kapcsolatos. (Bár ezek számomra szinte egyáltalán nem fontosak, a társadalom nagyrészének viszont sokkal inkább) Egy introvertált lányt nem lehet órák, napok alatt megfektetni, ugyanígy nem lehet villogni a haverok előtta barátnővel, ha el sem jön veled bulizni a haverokkal. Vagy ha eljön, akkor is introvertáltan viselkedik, nem egy laza csaj. Mondjuk ez valamilyen szempontból előnyös is lehet egy introvertált lány számára, ha én az lennék, biztos örülnék neki, hogy a sok kamugép, szexremenő pali nem engem akar az egyéjszakás kalandjának.


Azonkívül nem értem a kérdésedet, mármint azt, hogy miért többesszámban használod a "férfiakat". Én például csak azt szeretném, hogy egy lány szeressen, egy lánynak kelljek (akit persze én is szeretek). Az, hogy rajta kívül senkinek nem kellek, vagy a világ összes nőjének, az teljesen mindegy nekem (bár, ha a kettő között kell választani, akkor inkább senkinek ne kelljek a barátnőmön kívül, eléggé kényelmetlenül érezném magam, ha úton-útfélen csapnák nekem a szelet. :D)


Sok sikert a párkereséshez és ne szomorkodj! :)

25/F

2019. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem kellene egy csendes barátnő! ;)
2019. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Talán a szolíd viselkedése miatt. Az öltözékén is viseli az inzorváltság jeleit. Nyáron sál,sapka,pufajka. Nem egy insta robanc, aki várja a f+ a fin góba. Nem nGyon D,D ad életjelet magáról. De lehet leszűkítetted nem is az a v

baj, hogy intorveltált, hanem a uszógumi amit hájként visel.

2019. júl. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire introvertált. Ha csak bizonyos emberekkel tud feloldódni és engem választ ehhez amolyan bizalmasként, az jó. De ha minden szót harapófogóval kell kihúzni, az iszonyatos. (volt benne részem)
2019. júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kellene de hogy lehet megtalálni őket?
2019. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert türelmetlen a pasi ,vagy alapból nem illenek össze ,vagy pedig van ott valami más is ami miatt nem kellhet neki mert szerintem ha csak simán introvertált valaki attól még bejöhet nem 1 pasinak .
2019. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!