Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden férfiről teljesen más derül ki, mint amilyennek elsőre látszik?

Figyelt kérdés

Azokról a fiúkról akiket kedvesnek ismerek meg,egy idő után kiderül, hogy érzéketlen bunkók.

Míg akiket meg nyers flegma figurának látok, egy idő után kiderül róluk hogy tök érzelmesek, lelkizősök.


2019. júl. 8. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha én egy nyomorék incel vagyok elsőre, akkor rólam vajon mi derül ki? Komolyan kíváncsivá tettél.
2019. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A nők sem különbek:).

Így is a Menő Macsók kellenek a nőknek, akkor nem mindegy?

2019. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általános dolog. Egy ismerkedés, barátkozás elején mindenki megpróbálja a legjobb énjét mutatni. Aztán ez az legjobb én, vagy elég közel van a valódi énjéhez, vagy marha messze van tőle. Vagy amit a legjobb énnek gondol. Mindenki színészkedik, vagánykodik egy kicsit. De nem mindenkinek van tehetsége a színészkedéshez. Ezért sokan el is rontják ezt. Ezért én felesleges tartom ma már az ilyen megjátszósdit, nyilván én is csináltam régebben és nem nagyon jött be.
2019. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok az a jópofizós, mindenkivel haverkodós, aki felületesen ismer azt mondaná bunkó vagyok. Pedig nem, pont az ellentéte, csak meg kell ismerjen a másik rendesen, ahoz pedig idő kell.

Nőknek sem szoktam a szépet tenni(csak azért hogy ágyba vigyem), magamat adom, vagy bejön ez valakinek vagy nem ....

2019. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!