Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem szép és műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

A nem szép és műveletlen nőkkel csak azért járnak bizonyos pasik, mert nem akad nekik senki, vagy mert bejön nekik egy olyan?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel annak idején még dumáltam egy kicsit. Nem volt elég, hogy egyáltalán nem volt szép, de bunkó is volt. Nem úgy volt bunkó, mint a beképzelt lányok, mert semmi nőiesség nem volt benne. Mintha egy manusszal beszéltem volna. Olyan rosszul éreztem magam a jelenlétében, hogy hamar leléptem, olyan 10 percet lehettem vele.


Ez a csaj az mondta, hogy neki volt pasija, csak azért szingli mert az kiment dolgozni külföldre. Meg hogy volt, aki le akarta smárolni a buliban...


Ez a valóságot tükrözi, vagy csak mesék? Ha előbb a helyes válasz, akkor az mitől van?


2015. szept. 12. 21:57
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
22%

1. Szexet akarnak tőle a férfiak.


2. Más tulajdonságait értékelik, ami számodra nem derült ki ennyi idő alatt ( vicces, kedves, jól főz:) )


3. Nem ilyen bunkó a hölgyemény, csak rossz napja volt, szétszórt volt, stb.


4. Másnak kifejezetten tetszik ez a stílus, esetleg a külseje.


5. Mese habbal, vagy erős túlzás, amit mesél.


És még biztos létezik számtalan verzió.

2015. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg ez a valóság. Más férfiak talán mást láttak meg benne, mint te.

Ismertem egy srácot, egy másik lány odavolt érte, szerinte fantasztikus, érdekes, szórakoztató ember, ráadásul jóképű.

Én meg egy unalmas, lányos természetű, nyávogós, nagy orrú, tyúkfejű, nyakigláb, esetlen fazont ismertem meg a személyében.

2015. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
54%
Minden létező lyuk be van tömve a merészebb férfitársaim által. :D Olyan nincs, hogy egy nőt ne dugna valaki, legyen az akár egy csúf taplógomba is.
2015. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

@Toxic Lipstick


Köszönöm a lehetséges válaszokat. Némelyiket azért kommentálnám.


"1. Szexet akarnak tőle a férfiak."


-->Eddig értem. Csakhogy a férfiak többségében az átlagos nőkkel szexelnek, mert azokat tudják megkapni. A szerencsésebb és talpraesettebb fickóké a gyönyörű nők, de akiről beszéltem az... Kifejezetten nem volt szép. Hogy a fenébe akarhat szexet tőle valaki?


"3. Nem ilyen bunkó a hölgyemény, csak rossz napja volt, szétszórt volt, stb."


-->Itt szerintem tévedsz. Elég sok nőt ismerek, így valamennyire sikerült kiismernem őket. Ha egy nő bunkó, akkor "nőiesen bunkó". Ellenben vannak olyan nők, akikben semmilyen nőiesség nincs, és úgy viselkednek, mint egy manusz. Ez a csaj ezekkel mutatott kísérteties párhuzamot, tehát elég nagy a valószínűsége, hogy az alaptermészete is ilyen.


"4. Másnak kifejezetten tetszik ez a stílus, esetleg a külseje."


-->Na ez az, amire kifejezetten keresem a választ, hogy ez hogyan lehetséges.


"5. Mese habbal, vagy erős túlzás, amit mesél."


-->Ennyi erővel minden olyan kérdést kétségbe lehetne vonni, ami nem felel meg az igényeidnek, és a valóságképednek. Nem mese, az eset megtörtént.

2015. szept. 12. 22:11
 5/54 A kérdező kommentje:

@Ámítástechnika


Nos, ebben maximálisan egyetértek veled. Idefelé ezt mondják:


"Lyuk, lyuk, csak a keret más".


De mi ihlette ezt a filozófiát? A sikertelenség vagy az igénytelenség? O_o

2015. szept. 12. 22:12
 6/54 anonim ***** válasza:
40%
#5: Vagy az egyik, vagy a másik, vagy az alkohol. Középsuliban az egyik évfolyamtársam (már bőven érettségi után voltunk) egy egész tűrhető testalkatú, nagy dumás, sportoló srác volt, amolyan nők bálványa, buli után meghúzta a létező legrusnyább lányt a suliból. Alkoholos befolyásoltságra hivatkozott utólag.
2015. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
Nem a te történetedet kérdőjeleztem meg, hanem azt, amit az említett hölgyemény adott elő. Ezért is írtam azt, hogy mesél, nem azt, hogy mesélSZ :)
2015. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Te kérdező,szerintem az a válaszoló,aki írta,hogy mese habbal,nem a kérdésedre értette,hanem arra,hogy a csaj meséli,hogy kellett valakinek.
2015. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? A munkahelyemen a 8 általánost végzett takarítónőnek is van férje, meg a bunkó Józsinak a földszint 6-ból felesége. Úgy csinálsz, mintha csak a szép és kulturált emberek találnának egymásra, a 80% meg zárdában él.
2015. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

@Toxic Lipstic


Igen-igen, bocsánat, félreolvastam...


Sietve válaszolok, mert közben főzök is. :D

2015. szept. 12. 22:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!