Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda, tapasztalatlan nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, tapasztalatlan nőként hol találhatnék normális férfit, ha nőtöbblet van és nagy a konkurencia?

Figyelt kérdés

Minden tele van nőkkel, alig találni férfit úgy egyáltalán, nemhogy még normálisat és külső terén is átlagosat.

Az a néhány férfi, akit látni, elhízott 50-es és kigyúrt menőcsávó az alkalmi műnőjével.😩

Látni cuki átlagos párokat is. De hol vannak az egyedülálló férfiak? 😩

Mindenhol csak nők. Arányosan molettek, sportos vékonyak, hibátlan bőrűek, aranyosak.

Én a sor végén állok, így is. 😩

Még a ronda férfiaknak is fullos barátnőik vannak. Ott pózolnak fészbúkon. 😩

Nincs már számomra remény, úgy érzem.

Mihez kezdjek így? Egyedül fogok maradni? 😩



2019. júl. 11. 12:10
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
szóval nem akarsz belefektetni semmit (idő, energia, pénz), akkor mit vársz? akkor nem lesz gyereked, na bumm.
2019. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

30-as nem trollkodom, komolyan. Én ezt tapasztalom.


Ne legyünk már álszentek. Senki sem akar ronda párt és pont.😠😩

2019. júl. 11. 13:09
 33/50 A kérdező kommentje:
Nem csak a gyerek, társ is jól jönne. Nem akarok egyedül megöregedni.😭😭😭
2019. júl. 11. 13:11
 34/50 anonim ***** válasza:
valszeg lerí rólad hogy utálod magad és így nem kellesz senkinek
2019. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, mert én is rondának tartom magam, pedig vékony vagyok.

Talán túl vékony.

Az arcom minden csak nem szimmetrikus és hibátlan bőrű.

Más is jár hasonló cipőben mint te.


Nem szabad feladni, ha feladod rengeteg mindent veszítesz.

2019. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
54%

Volt egy borzasztó csúnya osztálytársnőm.

De tenyleg, igazán csúnya volt sajnos. Picike, csontsovány, púpos hátú, 8 centi vastag szemöldök, szanaszét álló fogak.

Na mit gondoltok ki volt az aki egy év alatt két fiúval is együtt járt? Azóta meg már az utcán is láttam egy fiúval?!

Azon múlott csak, hogy leadta az igényeit és teljesen a saját "kategóriájában" találta ezeket a fiúkat akik más lánynak nem kellettek volna.

Mi "csinos" társasági lányok meg sűrűn szinglik voltunk, mert mindig jobbat akartunk magunknál stb.

Le kell adni az igényeket, ha te nem akarsz változtatni ez a lényeg. Csúnya, de kedves férfi jó sok van.

2019. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

De mondom, hogy a csúnyáknak se kellek. Még ők is van, hogy beszólogatnak. Nagy a konkurencia, minden rondának jó nője van, hiába nem hiszitek el. 😩😩😩

Ronda 50 éves pasik vannak, de ők túl öregek. 😩

2019. júl. 11. 13:28
 38/50 A kérdező kommentje:
Nem rí le rólam, csak itt sírok nektek. De senki sem vak. 😠
2019. júl. 11. 13:29
 39/50 anonim ***** válasza:

Az egyik gond, hogy nem a saját kategóriádban keresel párt.

A másik, sokkal nagyobb gond, hogy nem akarsz energiát fektetni abba, hogy csinos legyél. Pedig az edzés csodákat tesz.

2019. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, szerintem a plasztika pedig segítene :) ha tényleg az arcoddal van a gond,hidd el! menj el egy sebészhez és beszéljétek meg mivel lehetne szebb a fejed. Akár már egy orr is olyan arcot csinál,hogy fel sem ismered magad. Lehet,hogy hosszúkás a fejed,de ha minden más jó rajtad akkor igenis "jó nő" leszel. Lehet nem szépségkirlnynő ,de te is csak annyti akarsz ,hogy fogadjon el valaki aki normálisan néz ki nem?

Én szerintem ronda vagyok,nekem is szóltak már be sokszor pasik,nem szimmetrikus a fejem és igen az iszonyú csúnya pasik is...én is ledöbbentem rajta párszor,hogy még nekik is igényeik vannak.Persze aztán rájöttem,hogy inkább a saját frusztrációjukat vetítik ki...

Nekem világéletemben egy valamim atom jó volt,és az a testem. Magas vagyok,vékony,hosszú a hajam, iszonyú igényes vagyok magamra,öltözködésem is nagyon elegáns,nőies. És felfigyelnek rám,hiába ronda maga a fejem.És 4 évig olyan helyes pasim volt,hogy sokan mondták,hogy kb úgy néz ki mint egy filmsztár! el is akart venni feleségül amúgy..csak még túl fiatlanak éreztem magam akkor...Nem régen randira hívott egy srác,bár nem az a tipikus szépfiú,de én igent mondtam,mert amúgy meg látok benne szépet és a személyisége is megkapó.Én rég nem vágyok szépfiúra,az nem nekem való...igen manapság túl sok a jó nő,mert még a gyönyörűek is plasztikáztatnak ,hogy mg tökéletesebbek legyenk...

Sajnos dologznunk kell magunkon keményen..

De amúgy tényleg vannak barátnőim akik elég csúnyák mégis jutott nekik pasi,és nem is ronda pasik szerintem.Nyilván nem ilyen focisták,de szerintem egészen oké külsővel rendelkező pasik,mármint semmi undorítót nem látok rajtuk és kedvesek,cukik,családot akarnak,nem lusták stb.

2019. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!