Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy minden lány foglalt?

Figyelt kérdés
Szépek normálisak meg mindenki foglaltak. Én már kezdem feladni 27 évesen leszek lassan és csajom sem volt. Az ember egyidő múlva megunja az ismerkedést és feladja. Csak így meg rossz, meg értelmetlen az élet is sokszor. Az ember többnyire azért él hogy legyen társa meg családja meg ilyesmi. Meg tulajdonképpen minden élőlény.
2019. júl. 14. 00:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Minden élőlény ezt csinálja. CSak nem fejeztem be a mondatot.

Tehát felesleges élni, 27 évesen nem sikerült párt találni, ez már nem fog változni.

2019. júl. 14. 00:51
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Kiszelektálódsz. Az evolúció a rátermetteket részesíti előnyben. Aki rátermett, az özvegyként 50 után is talál párt.
2019. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

És a kötél árak is az egekben. Viszont a ram olcsó, most építs gépet. Hátha leesik egy gémer csaj.

32/f

2019. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

Dehogy foglaltak :D Csak azt hazudják, mert ez a "divat", meg ugye a sok "dugópajti" némelyik degenerált nőnek azok is kapcsolatnak számítanak...



De hát végtükre ők nők.... Kalkulálni kell ezzel a mélységgel, ármánykodással, köpönyegforgatással, mert nekik ez olyan mint a levegővétel

2019. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

"De hát végtükre ők nők.... Kalkulálni kell ezzel a mélységgel, ármánykodással, köpönyegforgatással, mert nekik ez olyan mint a levegővétel"


Köszi tesóharcos. Ökölpacsi 👊

2019. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

Az imádnivaló, csinos fiatal lányok többsége nem foglalt, max neked hazudja ezt, mellette pedig lazább kapcsolatban van olyannal/olyanokkal akivel jól érzi magát, és aki nem savanyúpofa. Mivel nekem is van néhány ilyen lány az életemben, és vannak még akikre fenem a fogam, ezért asszem eléggé jó rálátásom van a dolgok dinamikájára.

A társkeresés egy kompetitív dolog, ergó verseny van, nincs kvótapunci. Ha nem vagy versenyképes, akkor vagy fogadd el hogy így jártál, vagy változtass. Nálad a labda.

2019. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Max femináci. A jó öreg 19. század lenne a jó. Megtanulnátok a szerepeiteket. NŐ OTTHON, MOS FŐZ, TAKARÍT!


Nem tinder, meg instagram, meg posztolás, szercsylávcsy,puszcsy....



Foscsy

2019. júl. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
A rozmárok kb. 3-4%-ának születik utódja, a többi hím az egész életét azzal tölti, hogy újra meg újra - eredménytelenül - csoportba verődve megtámadja a családban élők kolóniáját, hátha egyszer sikerrel jár. Csak úgy összehasonlítási alapnak mondom, válaszul a "minden élőlény"-re.
2019. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Na megtudtam, hogy én is valami ármánykodó, szemét rbanc vagyok, akihez jó gyomor kell. Annak ellenére, hogy huszonéves létemre nem csak párkapcsolatom nem volt, még csak nem is csókolóztam soha, szó nincs itt laza kapcsolatokról meg dugópajtikról. Egyszerűen csak aki nem tetszik és hiába jelzem is ezt neki, mégsem veszi észre magát és továbbra is nyomul, annak azt mondom, hogy bocs, de van barátom. Így nem én leszek a mocskos kva, aki nem dug és szaporodik jótékonyságból szegény 30 éves szüzekkel, akiktől kifordul a bele, bezzeg (szerintük) mindenki mással igen, hanem többnyire csak tudomásul veszik és továbbállnak.
2019. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Több okból:

- a fiatal korosztályban jóval több férfi van, mint nő

- a legjobban kinéző férfiak több nőt is tartanak egyszerre

- alig van normális lány, de hatalmas igény van rájuk, ezért ők folyamatosan foglaltak

- csak hazudják, hogy foglaltak, mert nem nézel ki elég jól számukra

2019. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!