Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy minden lány foglalt?

Figyelt kérdés
Szépek normálisak meg mindenki foglaltak. Én már kezdem feladni 27 évesen leszek lassan és csajom sem volt. Az ember egyidő múlva megunja az ismerkedést és feladja. Csak így meg rossz, meg értelmetlen az élet is sokszor. Az ember többnyire azért él hogy legyen társa meg családja meg ilyesmi. Meg tulajdonképpen minden élőlény.
2019. júl. 14. 00:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2%
Egyszerű a képlet, ronda vagy és szegény! Ha jól néznél ki akkor elég sok csaj állna az ajtódban, ha még gazdag is lennél a tényleg foglalt lányok is rajtad lovagolnának! El kell fogadni ezt a tényt, maradnak a mázsás lányok meg a szintén rondák ott van esély találni valakit! :(
2019. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

"Az evolúció a rátermetteket részesíti előnyben."


A nők között is?

2019. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De igy akkor, ha valaki nem születik rátermettnek,minek élni? 27 évesen versenyezni velük? Hat már aki rátermett 20-21 évesen is van csaja. Én már elkéstem.
2019. júl. 14. 09:59
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
#12 Az emberek között. Az nem az evolúció hibája, ha te bármit megdugsz ami mozog.
2019. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
6%
Csak az a lány foglalt, akin fekszenek!
2019. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is így voltam mint te. Rengeteg volt a foglalt, főleg 25 felett. Végül levittem a korhatárt és 16-19 közöttiekből már akadtak szinglik.
2019. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!