Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pocakos pasik már nincsenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocakos pasik már nincsenek? Vagy ha igen hol?

Figyelt kérdés

A zsánerem a nagy pocak sörhas stb.

De mindenhol a vékony pasik vannak,társkereső oldalon sem sok van.



2019. júl. 15. 17:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

tegnap 22:19

Ritkán tévedek be kocsmákba, de ott inkább roncsok vannak, mint pocakosok. Nekem is, barátaimnak is van pocak, de egyik sem kocsmázik, iszik, még baráti összejövetelkor sem.

A jó cukros ürítő ami karban tartja a pocakot.

2019. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kicsi hasam most már.


1 évvel ezelőtt még olyan 176/68 voltam. Mióta nincs egyetem csak munka azóta már olyan 78kg vagyok.


Jó érzés hogy van egy kicsi hasam olyan testesebbnek férfiasabbnak érzem magamat tőle vagy micsoda XD


Mondjuk még így is a normál kategóriába esek szerintem pedig úgy szerettem volna volna kapni tőled privát üzit. Már készültem volna a szexulális célzatú nyitószövegemmel is ahol birizgállak egy kicsit brühühüü :'( :D


Mehettünk volna randiként a temetőbe is horgászni. Hogy mii??!! A temetőbe?! Hát hogyne hisz sok a "hal-ott" :D


Na jó ezt inkább hagyjuk mert 0% alá megy a válaszom értéke :S hihi szép napot :D


29F

2019. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Menj már a ..csaba! Minden pasin van pocak. Ez olyan kérdés mintha nem találnál kétlábú pasikat......
2019. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Kedves 33asa kifejtesben le ban irva pontosabban :)
2019. júl. 17. 15:06
 35/42 anonim ***** válasza:
32 :D :D :D
2019. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! Bár nem akartam ,hogy így legyen ,de imádok enni:(. Unokaöcsém is ilyen a szó jó es rossz értelmében is tipikus falusi srác városi főállással de otthon gazdálkodnak.
2019. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Jelen!

183cm, majd 110 kiló. És még független is! :-)

2019. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Elvannak bújva a pocak mögé.
2019. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Kamu vagy! Mindenhol ilyen igénytelenek vannak csak...
2019. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Kedves 39es

Örülnék ha így lenne mert akkor valogathatnek is de sajos nem találok tényleg...

2019. aug. 26. 12:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!