Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúny a fogsorod csináltasd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúny a fogsorod csináltasd meg, ha gagyi a szemüveg (erre telik) csináltass menőt, ne csak sétálni menjetek állandóan ( 25+ korosztál), legyen albérleted/lakásod. Mégis pénz kérdése a társkeresés?

Figyelt kérdés
Gyk válaszokból szemezgettem. Sok 25 vagyok, nem volt csajom ,szűz vagyok pasiról kiderűl csúnya. Mit tanácsoltok? Amit a kérdésben leírtam.Ezek 10-100.000 es tételek. Más kérdésnél mindenki súlykolja,a pénz nem számít. Akkor mégis?

#Pénznemszámít
2019. júl. 16. 14:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt nem mindenkinek van csúnya fogsora, akinek alapból szép és rendesen ápolja, az nem szorul rá arra, hogy sokat költsön rá. A szemüveg probléma sem egy általános, de aki szemüveges, az sem költ rá föltétlenül olyan sokat, vannak jó áron is jó szemüveg keretek, nem egyszer láttam olyant, hogy jól állt valakinek, mégsem valami márkás keret volt az. Ki lehet találni változatos programokat, akár biciklizás, tenisz, stb. ami nem költséges, mégis szórakoztató. A te bajod, hogy csóróként nem is tudsz elképzelni idōtöltéseket, ami ne lenne költséges. Amúgyis ez emberfüggō, hogy ki mennyire szórakoztató. Nem biztos, hogy attól fogok valakit érdekesnek tartani, hogy naponta költekezik egy “menō” fancy pubban, ahol a haverokkal koktélozik. Ez is uncsi. Ellenben ahhoz, hogy valakinek érdekes hobbijai legyenek, az nem pénz függō, hanem a készségeidtōl is függ. Hiába van pénzed rá, ha semmi készséged pl. egy sport programban, ezeket nem pénzzel fogod megvenni...

Albérlet/lakás érthetō módon összeköltōzésnél fog számítani.. annyira nem kell elszaladni a lóval.. akinek barátnōje sincs, egy randija sem alakul, az minek gondolkodna már ilyen elōrehaladott dolgokon, mint összeköltōzés?

2019. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem, hogy miért tūnteted fel ezeket a problémákat általánosnak. Akinek problémái vannak, annak pénzbe kerül megoldani ōket, itt beszélhetünk azokról is, akik mūtétekre kell járjanak, az is hatalmas kiadásokkal jár. Ezeket mind magáért teszi az ember. Azonkívül sok egészséges, jóformában levō ember is van, aki nem kell olyan problémákkal küszködjön, amivel te küszködsz. Pl. én sem költekezek kozmetikára, meg miegymásra, mégis természetes formájában szép a bōröm, az egészséges a hajam, nem tartom különösebben valami anyagi-függvényū dolognak azt, hogy jól nézzek ki, akinek problémája van a külsejével, az beavatkozásokkal próbálja orvosolni, ez van...
2019. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
"akinek alapból szép és rendesen ápolja, az nem szorul rá arra, hogy sokat költsön rá" - Ezt cáfolnám, gyerekkoromban fogszabályzásom volt, mert javasolták a fogorvosok a szüleimnek egy kis kuszaság és két kijjebb álló szemfogam miatt (így fejlődött, nagyobbak a fogaim, mint az állkapocs, így nincs annyi helyük, de ez már felnőtt koromban derült ki). Tönkretették a fogzománcomat szabályzáson, nem tudom, mennyit költöttünk már rá, hogy egyáltalán ne legyen vele napi szintű problémám, de sokat. Ettől függetlenül azért nekem van rá igényem, hogy foglalkozzak vele, mert fogfájással élni úgy, hogy a fogorvosok csesznek foglalkozni vele, eleve rossz.
2019. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Sajnos genetika meg energia ital függőség miatt volt gondom a fogakkal,egy metszőfogam pedig kidobták zöld dióval. ....Lényeg fogaimra (magán orvos) tavaly 200000 simán elment.

Nem mondtam általános probléma csak az itteni "25 évesen nem találok párt emberekkel" szerintem kb ezek na meg fiúknál a" kezdő szakmunkás arcszőr"

2019. júl. 17. 18:15
 25/27 anonim ***** válasza:
Ferfiak 25+ mamahotelben életképtelenek!
2019. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

17-es

Köszönöm, ritka normális választ adtál.

2021. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
2 és fél éves a kérdés. Mégegyszer leírom,nem magamról írtam. Mea maxima culpa, ezt a rovatot nagyon sokat olvasom. Szeretek tanácsot adni. Néha nevetni... mert sajnos vannak buta kérdések is,mérgelődni egy taj bunkó pasinak miért van párja (ha nekem pont nem). Olvastam tanácsokat,azokat idéztem(pontatlanúl)
2021. nov. 30. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!