Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi a reális gyerektartás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a reális gyerektartás?

Figyelt kérdés
Férjem nettó keresete 280000ft nettó,3 gyermek van.Láthatás 2 hetente 2 órás időtartamban van a családsegítőben.Szerintetek 40000ft gyerekenként így reális összeg?
2019. aug. 30. 15:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
57%

Egyedül csinált ennyi gyereket? Nagyobb valószínűséggel a nő erőltette, szokás szerint.


Egyébként nem az ő dolga eltartani a 3 gyereket, hanem kettőjüké.

2019. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
51%
Annyira kíváncsi lennék, abból a havi 120k-ból tényelegesen mennyi lenne a gyerekekre költve?
2019. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
65%

#35


Éppen annyi, amennyit muszáj. Ahogy a családi sem rájuk van költve 99%-ban.

2019. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
59%

Normális bíróság ezt nem ítéli meg ilyen kereset mellé.


Ha a láthatás ilyen, akkor tényleg lehet gond vele. Viszont bennem felmerül, hogy akkor miért van 3 iskolaköteles gyerek?

Nekem senki ne mondja, hogy a kezdetektől nem ilyen volt.

2019. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg provokáció a kérdés. 😠
2019. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
88%

Legyünk pontosak.....3 gyerek után nagyon sok pénz jár!!!!

3 gyerek után kap az anya

3*40000ft GYT címen

3*17000ft CSP címen

3*33000ft adókedvezmény ha van kereső a családban és a férj biztosan az, mert 280k a bejelentett jövedelme.

Nos a GYT ás CSP alapból megy az anyának, 171000ft havonta és ha az anyuka is dolgozik, akkor bizony ővé az adókedvezmény is. Erről nagyon sok nő elfelejt beszélni, pedig nem kevés pénzről van szó. Ha a nő nem dolgozik, vagy 3 gyerekkel otthon marad, akkor többnyire a nők belemennek abba, hogy a férj vegye igénybe a kedvezményt és felezik. Szóval alaphangon 3 gyerekre 221000ft támogatást kap úgy hogy még nem is feltétlen dolgozik, ez nem kevés pénz.

Pontosan tudom hogyan megy ez manapság, a bátyám ugyanebben a cipőben van. Otthagyta a lakást az exének, hogy legyen hol lakni a gyerekeknek, mert gáláns volt, de havi 700 eurót küld haza és ehhez jön a többi juttatás és van olyan nő aki szerint ez is kevés. Esetében 230000 GYT, 51000 csp, és a nő havi 70000ft adókedvezményt vesz igénybe. Ilyenkor elgondolkozok azon, hogy aki 1 gyereket nevel, de az mondjuk beteg, az hogy jön ki abból 45000-50000ft amit utána megítélnek?!

Teljesen irreális az egész rendszer....

2019. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
66%

75%


Hány gyereked van? Egyáltalán vigyáztál valaha egy órácskát is gyerekre?


Tudod mennyi pénz kell egy gyerek felneveléséhez?

Költői kérdés, mert valószínű magasról leszarod az összes gyereket, csak az sért, hogy egy apának is van felelőssége.

Nekem az ismerősi körömben olyan egyedülálló édesanyák vannak, akik bizony abban a hitben vállaltak gyereket, hogy a férjük nem veri át-nem csalja meg-és még folytathatnám és kiveszi a részét a gyereknevelésből...és ezek a férfiak is akarták a gyereket, van olyan rokon nő, akit a férje beszélt rá a második gyerekre, utána csalta meg.


Nyilván engem is nullára fogtok sértetten pontozni, de k-rva gáz, ahogyan az egyedülálló anyákat itt démonizálják egyesek.


Ezért sem akarok gyereket...bármi történhet és a nő lesz pellengére állítva.

2019. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
10%

39 vagyok.....

A kérdező kérdésére válaszolva.

Amit reálisnak tartanék.

gyerekenként 60-70k, az hogy ez milyen módon oszlik meg az megbeszélés kérdése. 70k úgy értem, hogy GYT+CSP+adókedvezmény!!!!

2019. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
74%
Jah és ha apuka elveszti az állását és mondjuk csak minimal béres állast talál? Akkor adja le az egész fizetését?
2019. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
61%

Sok gáz férfi van, aki szó nélkül lelép és a nőre hagyja a gyerekek nevelését. Ez gáz, megvetem őket.

Vannak férfiak, akik szeretik a gyerekeiket és nem hagyják magukra őket , de nem vállalják be a felnevelésüket. Ezeket megértem, elfogadni kevésbé tudom.

Vannak azok a férfiak akik ragaszkodnak a gyerekeikhez és bíróságon küzdenek a gyerekfelügyelet megszerzésért, legtöbbször hiába. A nők többsége igenis visszaél azzal a bírói gyakorlattal, hogy akkor is nála helyezik el a gyereket ha nem képes azt önállóan eltartani. Megosztott gyerekfelügyelet mellett nem feltétlen állapítanak meg GYT, és innentől már érthető miért tiltakoznak a nők megosztott gyerekfelügyelet ellen.

Külföldön egészen máshogy kezelik a gyerekfelügyeletet, ott tényleg megkérdezik mit akar a gyerek és kötelezik a szülőket a megállapodásra, ott tényleg egyenlő feleknek tekintik őket.

2019. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!