Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi a reális gyerektartás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a reális gyerektartás?

Figyelt kérdés
Férjem nettó keresete 280000ft nettó,3 gyermek van.Láthatás 2 hetente 2 órás időtartamban van a családsegítőben.Szerintetek 40000ft gyerekenként így reális összeg?
2019. aug. 30. 15:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
32%

Jah 2 gyerek 2 apától és te dumálsz a gyerek felneveléséről. A lelki egészség nyilván nem tartozik közéjük.


Kíváncsi vagyok az ilyennek hány családtól megfosztott gyerek kell ahhoz, hogy tükörbe nézzen.

2019. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
38%

55-ös lehet, hogy 2 gyerekem 2 különböző apától van, de nem válásra számítottam, mikor férjhez mentem hozzájuk 10 év különbséggel. Ja, hogy köztük 5 évig egyedül voltam 1 gyerekkel... Ja és 6 évig 20 ezer volt a gyerektartás az első gyerekem után...


Ja és mindkét vt férjem egy-egy gyermektelen nőre cserélt le, mikor még kicsik voltak a gyerekek, az is biztos, hogy csak az én hibám....


Tudod, mit, én csak a kérdésre válaszoltam és igenis reális a 40 ezer/gyerek, akármennyire is az apukát sajnálod.


De majd akkor szólhatsz be nekem, ha ugyanazokon keresztül mész, amiken én csak az elmúlt 9 évben....

2019. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:
Azért ne legyen már apuka mártír!Ez még csak nem is a fele fizetése!Havi 4 órát tölt a gyerekeivel,csokin kívül soha semmivel nem járul hozzá a tartásukhoz.Saját 1 szobás lakásában él aminek a rezsije 40000ft.Azért nehogy már 120000-ből 1 ember ne éljen meg.....Nem egyedül csináltam őket,az ő kötelessége is anyagilag segítenie az eltartásukat.És ne gyertek azzal,hogy én is tegyek hozzá ugyan annyit! Én hozzá teszem természetben.Ha betegek én ápolom,én kelek éjjel,én főzők,mosok,takarítok utánuk,én járok szülőire én tanulok velük,viszem hozom az oviból suliból 30-31 napot!!. Ezeknek a felét miért nem kérik a kedves apukák?? Ja persze az már macerás mi?A havi téli gázszámlám 65000ft csak az több mint apuka teljes rezsije.Ja és most fizet össz 60000ft-ot és most is van műkörmöm,nyaralni is voltunk.Kedves válaszoló.Szóval nem a tartásdíjból fogok menni.... :-)
2019. aug. 30. 18:54
 54/79 anonim ***** válasza:
23%
56-os,ezért nem máson kell bosszút állni.
2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
16%

"Azért nehogy már 120000-ből 1 ember ne éljen meg"


Olvasd el a hozzászólásokt, amik szerint a férfinek legalább nettó 3-400 ezer kell, mert abból lehet eltartani a családot. Nem én mondom, hanem a nők.



Btw, a műkörömhöz gratulálok, de azért a pasit megnyúznád.

2019. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
18%

Borzalmas tényleg ennyi mindenen keresztül menni. És akkor a gyerekek min mennek keresztül? Te fogsz egy újat, neki meg odavan az apja, az egyik legerősebb támasz az életben.


Felnőtt nő létére ha valaki 2x is így elcseszi az legalább ne okoskodjon.

2019. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
72%

Érten, aki 2-szer férjhez megy, mert elhiszi, hogy a 2. más lesz és gyereket mer vállalni, az elcseszi.... Szóval csak az egyszeresen elváltak a normálisak, akik utána soha többet nem néznek férfira gyerekszámtól függetlenül.... Gratulálok!


Ez meg egy anoním oldal, ahol nekem is lehet ilyen elcseszetten is véleményem.


Nem állok én bosszút senkin, már évek óta mindkét férjem közömbös, a kicsi meg bácsinak hívja az apját, mert ennyire le.... őt az apja. 40 felé már igencsak felnőttnek tartom magam.

2019. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
36%

Te meg kérdező minek kérdezel, ha nem tetszik a válasz? Leshetsz, ha átkerül minimálbérre.


Ez a pénz sok és igenis a másik felét hozzá kellene tenni. Szánalmas, hogy valaki felszámolja, hogy ő kel fel hozzá éjjel. A bíróság pedig ha jól értem világosan fogalmazott a 2 hetente hétvégével. Akkor hogy kelne fel az apa?


Ha pedig ekkora szarnak tartod meg alkalmatlannak, akkor minek vállaltál 3 gyereket.


Undorító kizárólag az egyik felet szidni, meg idegenekkel mocskoltatni. Aztán ha nem jön össze még te vagy megsértődve.


Nem tudom hogy ha a te fél fizudat vinné, akkor hogy járna a szád.

2019. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
21%
Remélem apa megoldja, hogy minimálbérre lesz bejelentve, mellette pedig jól fog keresni.
2019. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
17%

Az egyszeresen elvált sem optimális, de az ember feltételezi, hogy ha már egyszer egyedül maradt valaki egy gyerekkel, akkor másodjára nem szül egy olyannak, aki megint szarba hagyta és még a gyerekkel sem törődik.


Ismerek 3x elváltat is, 3 gyerek 3 apától. És sosem ismerte fel a saját hibáit. Majd lesz 4. is.

2019. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!