Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van ennyi válás, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi válás, miért hullanak szét a családok? Mi változott 50 év alatt?

Figyelt kérdés
Olvastam egy 60-as évekbeli újságot, ahol hatalmas civilizációs betegségnek volt feltüntetve, hogy a nagyvárosokban már 10% feletti a válások aránya. Ezen ma már röhögni kell! Mára ez az arány több mint 50%. Sőt, munkatársnőm akinek óvodás gyerekei vannak (mellesleg ő is elvált már), mesélte, hogy az ottani szülők kétharmada is már elvált. ÓVODÁS KORÚ GYEREKEK SZÜLEIRŐL VAN SZÓ. Persze, nekem is megvan erről a magam elmélete, de kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről?

2019. szept. 25. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
58%

Kerdezo lattad mar itt par kerdesben h 10ev parkapcs utan kinek mennyi szex jut? Ertsd mennyire kivanja meg a parjat 10ev utan es mennyire elik meg a ferfiassagukat/noiesseguket?

Ezek a parok sok esetben mar csak baratok. Na ez utan elvenned felesegul a baratodat? Ugyanmar.

2019. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
51-es, na ilyenkor jön az, amikor leülök, és átgondolom a dolgot. Nem vonzó már 10 év után a partnerem, viszont egy szép családom van, és megéri e ezt tönkre vágni holminemű pajzán vágyak miatt? Ilyenkor a józan, és becsületes ember lemond a vágyairól, és a családot választja, és becsületes embert nevel a gyerekéből. Az önző ember meg tökéletes kifogást talál benne, hogy "hát beszürkült az életem, és változtatnom kell ezen" aztán szétmennek.
2019. szept. 25. 22:26
 53/69 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: Törölgetitek itt a hozzászólásaim, meg a lepontoztok mindent, mert szerintetek "nő ellenes". Minden amiben az van beállítva, hogy ez bizony a nő miatt van, az érdektelen. Én egy 190cm magas, 16 éve sportoló izmos fószer vagyok. Igen, elváltam, 10 év ismertség, ebből 2 házasság. S tudod miért? Mert a drágalátos feleségemről kiderült, ilyen felfogása van mint nektek. Neki jár, neki járt az új ház, neki járt a szabadság, ha meg kellett fogni 1 poharat s elmosni, csak az jött ki a száján: én ittam belőle, én is mossam. A pofátlansága már odáig fajult, hogy bedobálta a cuccait a mosógépbe (tudta h mosni akarok), tehát vagy kidobálom onnan az övét, vagy kimosom, majd a sajátjaim. A háztartást én vezettem. Én vettem mindent, én tartottam fenn, én is teremtettem. Hozzáteszem 80-100milliós házról beszélünk, meg nyaralgatásokról. Önerőből, azért mert dolgoztam érte 16 éves korom óta, hogy az legyek aki vagyok. Ezt bepótolni nem tudja egy olyan ember, aki 30évig bulizik. Ez idő, ezt nem tekered vissza. Erre elkezdett irigykedni,s folyton az egyenlőséggel jött. Hol itt az egyenlőség? Az bulizgat, mert élni akar, meg utazgatni, én meg vakuljak meg a sok feladattól? Az is jött, kb minden a férfi dolga. S akkor mi a nő dolga? Utazgatni? Lesni a jobbat? Tudod mikor, kivágtam, azt ment vissza anyucihoz. Élhet akkor. Azóta tinderen és a való életben is mit láttok: travel addict, party addict, stb... mert élni akar, csak épp 1 pojácát keres aki ezt finanszírozza. Kell ez? Nem. Látod feljebb is írta a némber, elválna, de anyagi okok miatt nem mer. Ezért adjon bele a férfi apait anyait, hogy a másik oldal meg elégedetlenkedik, meg fenyegetőzik meg azt lesi h mikor tud lelépni? Tudod mikor. Elég volt ebből a kettős mércéből. Én még1x nem engedek előre nőt a buszon, nem adom át a helyem, s ugyanolyan jogok vonatkoznak akkor rá mint másra. Ha beszól, ostromol, aláz, vagy megüt, akkor visszaütök. Nem érdekel h akkor meg már kettős mérce, mert szegény nő. Igaz megismertem egy nem hozzátok hasonló gondolkodású nőt, meglátjuk. Az ilyen travel addictos hozzátok hasonlóból meg annyi van mint a szemét. Tucat, semmire nem jó. Élősködő, követelőző, s a szép az egészben h sokuk feküdne is azonnal. Egy nőnek a tartása az elsődleges értéke. Nektek nincs. Aki már keresztül ment 25-30 kapcsolaton, azt inkább meghagyom annak aki szívni akar vele. Régen nem ez volt. Anyám apám nekem is világéletükben együtt voltak. Én ezt láttam, ezt tapasztaltam. Ti "modern emancipált nők" "sípolás" vagytok, akik csak azt nézik hogy "én én én én",s ezért képesek vagytok esküt, házasságot, gyereket magatok mögött hagyni, mert nektek "jár". Ez kő kemény nárcisztikus visszélés. Messziről kiszagolom az ilyet. (Tisztelet a kivételnek, mert van, de iszonyú kevés)

32f

2019. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

Most a kérdező és az 50-es is nagyon bullshitet mondot!!!


Tudod lehet azert tenni hogy ujra felkeltsd az érdeklődését még 10 év után is... nagyon sok mindent lehet tenni!!!

Csak csinálni! El kell járni sportolni jobban adni az igényességre! Nem kell fel adni a vagyaidat és a családodat sem elhagynod!

Akik akarjak azok megoldják! Akik nem azok vagy bele törődnek vagy elválnak...

2019. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
64%
53-as vagyok, lemaradt a legfontosabb: Azt is lszrom ha nem lesz szex, ha valakit megszeretek akkor jóban rosszban, akkor is ha levágják a lábát, akkor is ha büdös lesz a szája. Ti meg otthagynátok az első rossz nap után. Borzalom......
2019. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
94%

52-es, az a helyzet, hogy azok szoktak ekkora erkölcscsőszök lenni, akiknek esélyük sincs a kísértésnek még a közelébe se jutni.

Ugyan dehogy állnál te ellen 10 év kiüresedett kapcsolatban, évek óta nulla szexnél, ha jönne álmaid nője és veled akarna lenni. Csakhogy nem jön és nem akar veled lenni. Így könnyű erkölcsösnek maradni. Ismerek én is olyat, aki ellenállt, még munkahelyet is változtatott, de a nagy ellenállás közben vagy 6-szor szerelmet vallott a csajnak, aki állandóan lekoptatta. Ha a lány nem így áll a dologhoz, a pasi úgy hajította volna el az erkölcseit, mint az alsógatyáját.

Azoknál érdem az, ha ellenállnak, akiknek valóban volt kísértésük és nem csak álmodoztak, hanem keményen bele kellett dögleni abba a kimondott nembe. Te ennek még a közelébe se jártál soha, úgyhogy hiába papolsz itt.

2019. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

53-as, csak hogy építgessem kicsit a romba dőlt világképedet: az hogy anyagi okok miatt nem tudok válni, nem azt jelenti, hogy nem lesz aki finanszírozza a kozmetikusomat, hanem pl. azt, hogy nem teszem őt az utcára, ugyanis nálam lakik és nincs pénze százezres kaucióra egy albérletben. Tény, hogy nem csak ő lenne nagy gondban, ha mennie kéne, de én se tudom egyedül fenntartani a házat. Mosogatásban nem vagyok jeles, ahogy ő se. Főleg, hogy kétszer annyi munkáért se kapok annyi fizetést, mint ő férfi létére. És hogy végképp megvígasztaljalak, soha nem költött rám egy fillért se csak úgy. A legolcsóbb muskátlit kaptam ünnepre, ha nagyon muszáj volt. Ettől függetlenül ketten együtt keresünk annyit, hogy fenntartjuk az otthonunkat, az autót és kb. ennyi.


a némber

2019. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:
56-os, eddigi tapasztalataim szerint az beszél így, aki mentálisan gyenge, és képtelen elképzelni, hogy léteznek emberek, akik mentálisan erősek, és képesek az eszük után menni az érzelmeik helyett. Felesleges magyarázkodnom, mert úgyse fogod elhinni amit írok, de csak azért is megteszem. Majd képzeld azt, hogy másvalaki írta: Elég jók a fizikai adottságaim, sportolok, és sokáig jártam táncolni is. Salját, meg modern táncot és, és nagyon sok nővel (sajnos felszínes nővel) volt dolgom. Valami miatt tetszett nekik a rideg stílusom, pedig én senkire se nyomultam, akiről tudtam, hogy van valakije. Ennek ellenére életemben rengeteg nőt kellett már visszautasítanom olyan indokból, hogy NEKI kapcsolata volt, és nem akartam kiszúrni AZZAL A FÉRFIVAL, akivel együtt van. Tehát mikor ott vagy, vágyakkal és érzelmekkel teli, de aztán arra gondolsz, hogy ott az a szerencsétlen srác, aki ennek a kis csapongó nőcskének a barátja/férje, és neked semmit nem ártott, és lemondasz a nőről, sőt, biztatod a nőt hogy inkább maradjon hűséges a párjához, na akkor mondhatod el magadról hogy becsületes vagy. Aztán ezért a világ nem veregeti meg a vállad, sőt, mindenki lehülyéz, lenéz, kiröhög, hogy "miért nem használtad ki a lehetőséget, balf**z vagy, nem tudsz élni". Neked viszont van tartásod, önbecsülésed, leperegnek rólad a szidalmak mert tudod hogy helyesen döntöttél, és büszkén nézel a tükörbe. Na, ha ezen keresztül mész napi rutinnal, akkor mondhatod el magadról hogy becsületes ember vagy. Az, ha 10 évnyi együttlét után sem tekintgetsz másfelé, az a TERMÉSZETES. Ha ugyan ezt teszed 50 évig, az talán már nevezhető becsületnek.
2019. szept. 26. 00:11
 59/69 anonim ***** válasza:
Oké, győztél.:)
2019. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
Ja, és ebből adódóan még egy jó tanácsot mondanék a normális lelkületű férfiaknak: Soha ne próbálkozzatok táncos lányokkal, ha rendes kapcsolatot akartok... Ők a legromlottabbak... Le is szoktam a táncról, inkább ismerkedek temetéseken...
2019. szept. 26. 00:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!