Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válláskor, gyermek elhelyezésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válláskor, gyermek elhelyezésnél a bíróság figyelembe szokott venni erkölcsi alapú dolgokat is pl megcsalás, gyermek egyoldalú kiemelese önös érdekből a biztos környezetéből?

Figyelt kérdés

Konkrétan az én esetem viszonyításnak.

Súlyos baleset ért és amíg korhàzban voltam,majd otthon lábadoztam,addig a feleségem megcsalt majd lelépett a gyerekkel.


2020. jan. 27. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

A megcsalás nem érdekli őket.

A gyerekek más dolog, de hogy láttad volna el betegen?

2020. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azóta már felépültem.
2020. jan. 27. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted az jobb lett volna, ha az anyja hátrahagyja a gyereket?

El tudod látni? Mennyi idős? Teljes állásban dolgozol? Oviba tudod vinni és elhozni? A munkahelyed mennyire tolerálja, ha rendszeresen, hetekre táppénzre kényszerülsz a gyerekkel?

Nem olyan egyszerű ez a kérdés. Arról nem is beszélve, hogy egy gyereket egyedül nevelni mekkora szívás. Kérdezd meg bármelyik egyedülálló szülőt!

2020. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ès itt mit vegyen figyelembe?

A megcsalás egyáltalán nem èrdekli a bíróságot.

Ha megfelelő èletkörülmènyeket tud biztosítani a gyerkőcnek, akkor nem nagyon van esèlyed a gyermekelhelyezèsnèl.

2020. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

5 éves lesz a gyermek nemsokára.

Saját jól menő vállalkozásom van.

Nagy lakásom a gyereknek külön szobaval.

A szakítás előtt én vittem és hoztam haza oviból a gyereket.

Kivéve a felépülésem alatti 2 és fél hónapban.


Exem az anyjához költözött 1 szobás önki lakás benne anyós após exem és gyermekem.

Exem munkaideje olyan hogy nem tudná egyedül oviba hozni vinni a gyermeket ezért 3. Személyre anyósra van ez bízva.

2020. jan. 27. 19:37
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja és minden vagyontárgy a nevemen van.

Nem prelhető de ilyen szándék nincs is.

2020. jan. 27. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Csaj megjegyzem, a házasság alatt szerzett vagyon közös. Mindegy kinek a nevén és számláján van.
2020. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Annak azért oka van, ha a nagy jólétből inkább elköltözött egy nyomortanyára.
2020. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!