Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás során miért viszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás során miért viszi a feleség a cég felét, amihez semmi köze?

Figyelt kérdés
Nem engem érint, egy barátom van ebben a helyzetben. Van egy 4-5 fős jól menő vállalkozása, amit egy éve alapított, és elmondta, hogy most valószínű a tulajdonjog felét vagy jelentős részét is a feleségének ítélik. Bennem felmerült, hogy milyen jogon? A nőnek a vállalkozásban semmi szerepe nem volt, a barátom építette fel egy társával közösen. A lakást még értem, meg persze alap, hogy a kisfiút is viszi az anyuka, aztán lehet majd pereskedni évekig a ltáhatási jog be nem tartása miatt, hogy ne kéthetente láthassa a saját gyerekét. Ez miért működik ilyen disztkriminatív módon?
2020. febr. 18. 14:43
 41/94 anonim ***** válasza:
95%

"Ti nem ismertek kötelességet? Mi egy nő feladata? "


Hát nem is egy farkat kiszolgálni, aki utána azt vágná a fejemhez, hogy nekem semmi nem jár.

Eszem megáll, milyen ostoba, önző phaszok vannak. nem csoda, hogy válik a neje.

2020. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
100%
Aki 23-24 éves korára diplomát szerez, majd 5-6 évet szorgalmasan dolgozik, annak miért ne lenne karrierje? Utána jöhet a családalapítás. De aki szakmát szerez, az már akár 19 évesen elkezdhet vállalkozni, így 30-32 éves korára lesz olyan ügyfélköre, ami mellett nem kell 16 órát dolgozni naponta a megélhetéshez. A karrier épp azt jelenti, hogy olyan munkát végzel, amit szeretsz, fiatalon odateszed magad, aztán ennek később beérik a gyümölcse.
2020. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
95%

"mert nincsenek érvei"


Neked sincsenek érveid, csak pár kőkorszaki lózung és általad felállított teóriák a karrierről.

2020. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
100%

"Aki a karriert a család fölé helyezi (nemtől függetlenül), annak nem való a család. Ha pedig családot akar, akkor vállalja a kötelességét."


Sirok,neked tényleg nem tűnik fel mennyite ellentmondasz magadnak néha??? Ok akkor pasikàm is a csaladot helyezte volna eloterbe, ment szepen volna haza 5kor, felezte volna a haztartasi teendoket es pont ;) es latta volna felnoni a gyereket nem önmegvalósított volna.

Elképesztő hogy ilyen őskövületek még léteznek, ki a fene akarna ilyennek szülni mint te. Szüljem meg azt a gyereket, de ne legyen hol felnevelni (ja mert milyen kegyes a pasi hogy àtengedte a hàzat uh h a nonel marad a gyerek), szolgaljam ki ax uramat ugy hogy ne tudjak magamtol megelni ha megis elvalunk mert nincs munkatapasztalatom, nem dolgoztam a karrieremen. Aztan en vagyok a harpia akinek a ffi kegyesen kifizeti a gyerektartast, amibol en meg nem elek megcsak a gyereket probalom valahogy ellatni.

2020. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerint ha a nő karriert épít, akkor szar ember, ha otthon van a gyerekkel és gondoskodik róla, akkor meg ingyenélő. Ha a nő elér valamit, akkor biztos jól házasodott, ha a férfi elér valamit, akkor ő a hős.
2020. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:

45: a "jól házasodott" résznél valóban túlzásba eshettem, nyilván sok esetben nem erről van szó, hanem tényleges munkáról.

Nem mondtam egy szóval sem egyébként, hogy egy nő kevésbé tudna keményen dolgozni, vagy a gyerekenevelés ne lenne munka. De az, hogy már valaki egyetlen szem gyereknél mártíromkodik és megy az önsajnálat arról, amit ő maga választott a elég nonszensz és nevetséges.

Egy nőnek pedig nem az a feladata, hogy sok pénzt kerssen, hogy egy klasszikust idézzek. Ez van, és nem egy pár éves hülye trend a nők önrendelkezéséről meg elnyomatásáról fogja felülírni azt, ami évmilliók óta így van (férfi és női szerepek).

2020. febr. 18. 17:42
 47/94 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőnek pedig nem az a feladata, hogy sok pénzt kerssen, hogy egy klasszikust idézzek"


Nem? AKkor mi? Hogy függőségben legyen egy olyan alaktól, mint te meg a haverod?

Bocsika, én nem azért tanultam, hogy más sz.ros gatyáját mossam, míg ő dolgozik, hogy utána ingyenélőnek legyek nevezve?


Vagy, mivel ugye a nő feladata nem a karrier, így a te logikád szerint örök szegénységre van ítélve és függőségre a férjétől? Bocsi, de én nem azért tanultam, hogy ilyen bazári majmokat szolgáljak ki.

2020. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
100%

"férfi és női szerepek)."


Röhelyes, hogy még 2020-ban is ezzel jönnek. Menj vissza a fára, jó helyen leszel.

2020. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
93%
Hova szeretnel visszamenni az idoben kerdezo? Amikor a no csaladja hozomanyt adott? Amikor elrendezett hazassagok voltak vagyoni kozosseg alapjan? Amikor a no ugyanugy kapalt a foldeken mint a parja csak mindezt gyerekkel? Amikor a ffiak elmentek haboruba a nok meg megtermeltek egyedul a kajara valot? Ez csak valami orbanista hulyeseg h a no csapkodja a feneket a foldhoz h egy ffi eltartja es legyen halas cseledje a pasinak. A nok mindig is onalloak voltak es a ferfiak is jol vagy tan meg jobban jartak egy hazassaggal mint anelkul.
2020. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 A kérdező kommentje:

49: inkább az írásképed "röhelyes", te még le sem másztál a fáról.


48: tehát nem az ismerőseid, hanem a férjed a bazári majom ugye, amiért téged mások ingyenélőnek neveznek, háztartásbeli munkavégzés miatt? Valóban ő a hibás, és nem az ismerőseiddel van gond? Soha ne legyen ilyen nőm, ezért nem is veszem el a páromat.

2020. febr. 18. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!