Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy döntöttem elválok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem elválok a feleségemtől, mert nem működik a házasságunk, de van egy kis probléma. Mi lenne a jó megoldás? 32F

Figyelt kérdés

Az egyik ok, hogy bő 2 éve a szexuális életünk szinte nulla. Próbáltam vele megbeszélni, utána ideig-óráig jó volt, de aztán megint megromlott.

A másik, hogy annak ellenére, hogy otthon van egész nap, mindig el van csúszva a házimunkával, ha nincs kedve, sz@rik az egészbe.

Igazából szeretem még, csak sajnos ezt ebben a formában nem tudom folytatni.

Viszont abból a szempontból aggódom, hogy mi lesz vele ezután,?!

Többször próbált már elmenni dolgozni, de pár nap múlva mindig sírva hagyta ott, hogy neki ez nem megy...

Tehát adott a kérdés:

Hogyan tudnám a leg-humánusabban megoldani ezt a dolgot?



2020. jún. 22. 09:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
2 éve nálunk sincs sex. A párom megcsal, egy tinivel volt vizsonya ezért nincs semmi. Undorodom tőle. A munkámat sosem becsülte, emiatt már szarok a házimunkára. Viszont én dolgozom. Nem biztos h benne van a hiba. Önbizalomhiányos, depressziós. Gondolom mind miattad.
2020. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12%

"Önbizalomhiányos, depressziós. Gondolom mind miattad."


10-es vagyok. Mit mondtam? :)

2020. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem bipoláris? Egyszer fent egyszer lent. Akár hetekig jól érzi magát, majd a következő pillanatban, teljes káosz és depresszió. Érdemes lenne utána járni.
2020. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Menekülj mert rámegy az életed. Az élet rövid.
2020. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom szenved ugyanettől, azzal a különbséggel hogy őt még cseszegeti is a felesége. Nem dolgozott ő sem, végzettsége sincs és a házimunkát sem szereti. Szex náluk sem volt, annyi hogy van egy gyerekük már, akiről szintén a férfi gondoskodik (munka mellett). Még mindig nem akar válni, pedig már a lelki összeomlás szélèn áll. Ne légy ilyen....
2020. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vannak gyerekeitek? Hány gyerek van és mekkorák?
2020. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
A leghumánusabb dolog az lenne, hogy ha tényleg szereted még, akkor időt töltesz vele együtt és érezteted vele. Akkor több kedve lesz a házimunkához is meg máshoz is. Gyanítom, hogy munkamániás emberke lehetsz, aki alig van otthon. De előfordulhat, hogy tévedek...
2020. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem valj el,aztán hogy utánna mit csinál magával az már csak az ő baja!!
2021. aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos, manapság alapvetés, hogy a nő nem hibás semmiért önhibájából, hanem mindig a körülmények, a férfiak a hibásak, ezek váltják mi belőle. Ezt itt gyakorin lehet olvasni elég gyakran😄.

Itt is írják, járjatok szakemberhez, pátyolgasd, segíts neki, biztos mentális(idióta, elmebeteg) problémája van, blablabla.

Nagy lóf@szt! Vagy munkára szorítod valahogy, vagy fel is út, le is út! Ismertem ilyen nőt, szerencsére más felesége volt, válás lett a vége, csöves lett a csaj teljesen, a pali meg éli világát. Nem vagy felelős egy felnőtt ember életéért miután meg szakadt a kapcsolatod vele.

Fordított esetben, nyugi, te repülnél, mint a győzelmi zászló és ilyen tanácsokat is osztogatnának itt.

2021. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!