Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez nálatok válóok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok válóok lenne?

Figyelt kérdés
Fél éve új munkahelye van a férjemnek, azóta alig van itthon. 5 körül végez de este 7-8 körül jön haza, mert ők még beszélgetnek vagy bográcsolnak vagy akármi. Örülök, hogy jó a társaság a munkahelyén, de ez már a kapcsolatunk rovására megy. Van egy 4 éves kisfiúnk aki már lassan mindennap akkor látja az apját mikor altatom este. Már egyik munkatársa mondta is, hogy én nem bánom, hogy ilyen soká jön haza mert már az ő felesége többször mondta, hogy neki nem tetszik. Többi munkatársa vagy idősebb és már felnőtt gyerekük van vagy épp nincs még gyerekük. Már mondtam neki, hogy ne legyen már ez mindennapos és akkor egy hétig haza is jön időbe de aztán csak ugyanúgy megy minden. Már ott tartok, hogy jobb lenne külön lenni mert úgyis csak aludni jár haza. Megunt minket vagy mi lehet? Ti elválnátok? Úgy érzem én már mindent megtettem.

2020. júl. 20. 19:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%

Fél év után még nem feltétlenül lenne válóok, de ha nem lehet jobb belátásra bírni, előbb-utóbb az lesz, és még te leszel a hibás a végén, hiszen ő miért jöjjön haza egy idegbeteg banyához, ha ehelyett hepajozhat a kollégákkal?

Ha nem lehet ezt felnőtt módon tisztázni vele, akkor itt az ideje elmenni egy párterápiára, hátha egy elfogulatlan szakembernek sikerül vele megértetnie azt, amit te esetleg idegből tolsz le otthon (egyébként tök jogosan).

2020. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Itthon se segít semmit. Régen mosogatás se esett nehezére. 3 napig kell könyörögni, hogy legalább vízért ő menjen már el a boltba. Nem lehet rá számítani már semmibe. Nem akarom 29 évesen ilyen kapcsolatban leélni az életem.
2020. júl. 20. 20:10
 13/34 A kérdező kommentje:
15 percre van autóval a munkahelye szóval nem az utazás miatt ér későn haza.
2020. júl. 20. 20:11
 14/34 anonim ***** válasza:
77%

Belefáradt ő is.

Nem jó, de ennyiért még nem válnék. Megpróbálnék találni valami megoldást.

2020. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés az, hogy miért nem akar hazamenni!

Ezt kell megkérdezned tőle, de úgy, hogy merjen őszintén válaszolni. Tehát valahogy úgy, hogy mit tudsz tenni, hogy többet legyen otthon.

2020. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Mindig az a válasz, hogy sokat kellett dolgozni vagy ennek vagy annak szülinapja volt és ciki lett volna ha csak ő jön el hamar. Mindig van valami, csak igaz válasz nincs.
2020. júl. 20. 20:49
 17/34 anonim ***** válasza:
88%
Neked van igazad.
2020. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
76%
Van valakije!
2020. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Tedd fel úgy a kérdést, ahogy írtam!
2020. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Nincs másik nő a kèpben? Mert ez nagyon nem normális dolog, hogy egyik nap se megy haza egyből. Nem lètezik, hogy ennyi szülinap van, ès hogy ezeken mind ott is kell lennie. Főleg ha szólsz, akkor èrdekes 1 hètig haza tud menni...akkor pont nincs szülinap....

Szerintem nagyon komolyan üljetnek le átbeszèlni ezt az egèszet. Nem letámadni kell, az a cèl, hogy ez egy tènyleg őszínte beszèlgetès legyen.

Ez a helyzet tarthatatlan, ès teljesen abszurd, hogy család mellett minden nap elmókázik mèg máshol dèlutánonkènt.

2020. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!