Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez nálatok válóok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok válóok lenne?

Figyelt kérdés
Fél éve új munkahelye van a férjemnek, azóta alig van itthon. 5 körül végez de este 7-8 körül jön haza, mert ők még beszélgetnek vagy bográcsolnak vagy akármi. Örülök, hogy jó a társaság a munkahelyén, de ez már a kapcsolatunk rovására megy. Van egy 4 éves kisfiúnk aki már lassan mindennap akkor látja az apját mikor altatom este. Már egyik munkatársa mondta is, hogy én nem bánom, hogy ilyen soká jön haza mert már az ő felesége többször mondta, hogy neki nem tetszik. Többi munkatársa vagy idősebb és már felnőtt gyerekük van vagy épp nincs még gyerekük. Már mondtam neki, hogy ne legyen már ez mindennapos és akkor egy hétig haza is jön időbe de aztán csak ugyanúgy megy minden. Már ott tartok, hogy jobb lenne külön lenni mert úgyis csak aludni jár haza. Megunt minket vagy mi lehet? Ti elválnátok? Úgy érzem én már mindent megtettem.

2020. júl. 20. 19:29
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Hiába kérdezek ha nem az igazat mondja
2020. júl. 23. 09:42
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy vannak olyan férfiak, akiket nem vonz az otthon melege, nem otthonülő fajta. De ez általában látszik már az elején, összeköltözéskor.

Hogy a te férjed ilyen-e, azt neked kell tudnod.Mi nem ismerjük, így itt csak dobálózunk a tanácsokkal, de igazán mi sem tudjuk, hogy elválj-e.

Hallottam már idős férfitől olyat, hogy amíg kicsik voltak a gyerekei, fontosabbak voltak az ivócimborák a kocsmában. Így nőttek fel, és egyszer csak megundorodott magától. Soha többé be nem tette a lábát a kocsmába, élete legnagyobb hibájának tartja a mai napig, hogy elhanyagolta a családot. Olyan is van, hogy két munkahelyen dolgozik, csak ne kelljen otthon maradni a családdal, aztán elmegy külföldre dolgozni, az asszony válni akar, a férfi nem.

Így látatlanban azt gondolom, le kell ülni egy-két nagy beszélgetésre, aztán ha végképp nem változik, max. bedobod a válás témát. Hátha észbe kap. Viszont az otthoni házimunkát ne nagyon akard ráerőltetni. Segítsen, de ne ő legyen a mosogató, teregető apuka, ha már egyszer -gondolom-olyan munkát végez napközben, amit te nem tudnál elvégezni.

2020. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt, csak ő valóban dolgozott. Munkaideje sosem volt, elment reggel és jött amikor jött. Egy idő után már nem vártuk egyáltalán, kialakult a gyerekekkel a napirendünk, ugyanúgy lefeküdtem aludni ha otthon volt , ha nem. Már nem kértem, hogy jöjjön az óvodai/iskolai rendezvényekre, hogy vigye el a gyereket az orvoshoz..stb. Mindent megoldottam, aztán persze így szépen el is távolodtunk, végül elváltunk.


Szóval vagy nagyon komolyan próbáld ezt vele megbeszélni, vagy valószínűleg lejuttok idáig ti is.

2020. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy 4 éves közös gyereketek, én még próbálkoznék.

Próbáld újra elcsábítani! Kínálj neki valami olyat, amiért ő maga akar majd korábban hazaérni! ;)

Tudom, hogy nehéz, és ehhez van a legkevesebb kedved, de erőszakkal, kérleléssel szerintem ilyen helyzetben nem lehet előbbre jutni, válni meg nem akarnék.

2020. aug. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!