Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez nálatok válóok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok válóok lenne?

Figyelt kérdés
Fél éve új munkahelye van a férjemnek, azóta alig van itthon. 5 körül végez de este 7-8 körül jön haza, mert ők még beszélgetnek vagy bográcsolnak vagy akármi. Örülök, hogy jó a társaság a munkahelyén, de ez már a kapcsolatunk rovására megy. Van egy 4 éves kisfiúnk aki már lassan mindennap akkor látja az apját mikor altatom este. Már egyik munkatársa mondta is, hogy én nem bánom, hogy ilyen soká jön haza mert már az ő felesége többször mondta, hogy neki nem tetszik. Többi munkatársa vagy idősebb és már felnőtt gyerekük van vagy épp nincs még gyerekük. Már mondtam neki, hogy ne legyen már ez mindennapos és akkor egy hétig haza is jön időbe de aztán csak ugyanúgy megy minden. Már ott tartok, hogy jobb lenne külön lenni mert úgyis csak aludni jár haza. Megunt minket vagy mi lehet? Ti elválnátok? Úgy érzem én már mindent megtettem.

2020. júl. 20. 19:29
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Mindig piszkosan jön haza abba a ruhába amiben reggel elment. Nem hiszem, hogy nő lenne a dologban, bár ki tudja. Már ott tartok, hogy nem is érdekel csak hagyjon minket békén.
2020. júl. 22. 13:25
 22/34 anonim ***** válasza:
30%

Tehát meg sem próbáltad kideríteni a valódi okokat, de hagyjon békén titeket...

Én sem mennék haza hozzád.

2020. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nekem kéne könyörögni, hogy foglalkozzon a családjával, mikor a család elvileg a legfontosabb. Még én alázkodjak meg neki persze. Amúgy se kéne faggatózni, ha normális lenne elmondaná ha valami baja van magától.
2020. júl. 22. 15:57
 24/34 anonim ***** válasza:
38%
Te ezek szerint sokkal hamarabb hazaérsz munkából. Próbáltál már Te később megjönni, hogy mit szól?
2020. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
#24, mivel van egy 4 èves gyerek, ès a fèrj kèsőn èr haza, nem hinnèm, hogy megteheti a kèrdező, hogy mèg nála is kèsőbb èrkezzen.
2020. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Te félsz az igazságtól! Félsz valóban megkérdezni, hogy miért jár későn haza. Inkább a válást választod az igazság helyett.
2020. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nem kell már más nőre gondolni.Parom munkásai is ezt csinálják,munka után még iszogatas minek hazamenni.... Kényelmesebb a haverokkal mint a gyerek meg a háztartás.Addig megy ez amíg turod..
2020. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam már később hazamenni ugyanis akkor nem lenne aki elmegy a gyerekért óvodába és nem lenne aki a házimunkát elvégezne
2020. júl. 22. 22:16
 29/34 A kérdező kommentje:
De mit kérdezzek meg tőle látom, hogy nincs kedve már hozzánk még ha tagadja is, nem egyszer kérdeztem már meg
2020. júl. 22. 22:18
 30/34 anonim ***** válasza:
Leírtam korábban, hogy mit kérdezz!
2020. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!