Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válás miért és mitől kudarc?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás miért és mitől kudarc? Ha két fél kapcsolata olyan szinten megromlott, hogy nem tudják javítani, vagy már nem is akarják javítani, akkor miért kellene együtt maradniuk?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Így van, de attól még az elveszett dolgokat élhetem meg kudarcnak.

A szép dolgok is megmaradnak az emberben, de ha hátat fordít az egyik ember és otthagy egy nem menthetetlen házasságot, az olyan mintha kiköltöznél egy lakhatásra alkalmas házból, ami az enyészeté lesz.

2020. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Természetesen élheted meg kudarcnak, én tapasztalatszerzésnek és tanulásnak éltem meg. Ugyanis ezzel az erővel minden szakítást nevezhetnénk kudarcnak és csak az lenne sikeres, aki az első kapcsolatában van benne. Na, én meg a rossz házasságban tengődést nevezném elvesztegetett életnek.
2020. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Erről azért más a véleményünk..

A tapasztalatszerzés az inkább nekem egy tudatos tanulási folyamat eredménye ,továbbtanulás, gyakornoki állás...Nyilván egy válással végződött házasság is tapasztalat, de abba nem tanulás céljából megy bele az ember,hogy a következő valamelyikhez szerezzen tapasztalatokat és az majd ettől működjön. Mint ahogy egy házat sem gyakorlásnak építünk, hogy na, ez nem lett jó..veszek másik telket , aztán kezdjük elölről.

2020. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó és akkor mégis mit kellene csinálni? Maradjanak együtt, csak hogy ne legyen kudarc?
2020. júl. 27. 10:37
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem mondtam hogy együtt kell maradni minden áron.

A kérdésed első felére válaszoltam, hogy nekem miért kudarc.

Azt hogy hogyan kellene megjavítani...az mindig azon a két félen múlik ,hogy ki mit hajlandó megtenni illetve azon, hogy mennyire hagyták elromlani a dolgokat.

Házból is van olyan, amit már nem érdemes tákolni.

Amíg erről beszélgetni sem tudnak normális hangnemben és sértegetés nélkül, addig megoldást keresni sem érdemes,mert csak ideiglenes megoldások lesznek.

Olyankor érdemes elválni. Azt is lehet kulturáltan.

2020. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!