Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a párom exe rajtam követelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom exe rajtam követelőzik dolgokat és idejön az én házamhoz a kapumba ordítozni akkor rendőrt hívják vagy tegyek feljelentést ?

Figyelt kérdés
Fog történni valami? Már nagyon unom idejár és rajtam követel dolgokat mert a párom most nem tud fizetni. De semmi joga idejönni a páromat is szívességből segítem ki de neki nem fogok adni semmit.
2020. aug. 5. 10:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 A kérdező kommentje:

20

Igen ez jó tanács,mert párom otthagyta a házat és azért annak a fele sacc 8 millió

Most meg a két hónap elmaradás miatt pattog és jár ide jelenetet rendezni.

Tehát ha ő feljelenti párom is beadja az igényt, és kéri ami jár neki.

Igaz így el kell adni a házat és ők mehetnek albiba ez mivel lesz nekik jobb.

2020. aug. 5. 13:51
 22/105 anonim ***** válasza:
26%
21 Az ilyen embert sosem érdekelte hogy a másik milyen helyzetben van, sőt még egykor ki is nevette őket a több gyerekkel mikor szó szerint éheztek, és a feleséget ott próbálta lejáratni ahol tudta, most meg hogy ő került bele azok egykori helyzetében, és tapasztalja a saját életében ugyan azt, most látható ki-kicsoda.Pedig neki csak 1 db gyerekről kell gondoskodnia, ami tegyük hozzá semmi-a több gyerekkel szemben.
2020. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 A kérdező kommentje:

22

Nincs több gyerek egy van és nem éhezik ő sem.

Nem tudom kivel kevered össze a kérdést de az én paromnak egy gyerek van nekem pedig egy sincsen.

2020. aug. 5. 13:59
 24/105 anonim ***** válasza:
0%

22+ Az érdekes az, hogy a feleség figyelmeztette egykor, hogy óvatosan művelje a műsorát, mert a viselkedésével csak felgyorsít bizonyos folyamatokat-és hát a kevély ember nem hallgat az intő szóra. De hát ez már legyen az ő problémája.

Ezért a feleség letekint ugyan az ilyen nőre, de csak undorral-mert többre nem érdemesítí.

És bár a feleség mindig mindenkinek segített aki bajban volt, most az ilyen embert elegánsan átlépi.

2020. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
32%
További szép délutánt:)
2020. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
76%
Látom kérdező a szövegértés nem megy. A 16os válaszoló nem azt írta, hogy ti tudtok e nélkülözni, hanem az ex tudná e nélkülözni most a gyerektartást egy időre vagy sem.
2020. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 A kérdező kommentje:

26

Nemtudom,hogy tudja e nélkülözni nem avatja be a pénz dolgaiba az apját. Ha együtt élnének akkorsem dolgozna mivel 80 embert küldtek el a vírus miatt 9 éve ott dolgozott.

És főleg tudhatná amikor volt munkája mindig fizetett.

2020. aug. 5. 14:14
 28/105 A kérdező kommentje:

26

Azért nem értettem mert párom hogy tudná nélkülözni mivel 0 Ft ot kap és magát sem tudna eltartani tehát így értelmetlen a kérdésed.

2020. aug. 5. 14:16
 29/105 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, de te nagyon nehéz eset lehetsz.

1. Először is ezért kéne leülni és normálisan megbeszélni ezt az egészet.

2. Nem tettem fel semmilyen kérdést, szimplán leírtam, hogy az a válaszoló mire értette a saját kérdését.

26os voltam.

2020. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 A kérdező kommentje:

29 Ne haragudj közben bele kabarodtan mert másik kérdést is néztem.


Nem lehetséges megbeszélni idejön végig sem hallgat ,ordibal fújja a magáét. Bejottem,hogy akkor párommal ketten beszéljenek hátha jobb de ugyis balhé a vége.

2020. aug. 5. 14:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!