Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a párom exe rajtam követelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom exe rajtam követelőzik dolgokat és idejön az én házamhoz a kapumba ordítozni akkor rendőrt hívják vagy tegyek feljelentést ?

Figyelt kérdés
Fog történni valami? Már nagyon unom idejár és rajtam követel dolgokat mert a párom most nem tud fizetni. De semmi joga idejönni a páromat is szívességből segítem ki de neki nem fogok adni semmit.
2020. aug. 5. 10:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
87%

Ez így oké, nem is a te dolgod. És a párod ott lakik nálad is most, hogy oda jön verni a balhét? Honnan tudta meg az ex a lakcímed?

Nem tudom. próbálkozz egyszer rendőrségi fenyegetéssel, aztán jelentsd fel, vagy mondd meg neki, hogy te les*arod a szitut, felőled feljelentheti a párod is, de hagyjon ki ebből.

2020. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 A kérdező kommentje:

15

Nem lakik itt de sokat itt van az tény.

Kis település nem nagy dolog volt megtudnia hol lakom és azóta itt volt 3szor.

Nemtudom mit képzel. Fenyegeti pàromat is, hogy feljelenti, amiért nem fizet.

Jelentse....de attól még ugyanúgy nem tud fizetni.

2020. aug. 5. 11:31
 13/105 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, jelentse fel nyugodtan, de ha nem takarodik el, te is feljelented őt zaklatásért.
2020. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Mostanában mennyi olyan gyerekes pasi van, aki nem dolgozik, tartaléka sincs, aztán az új nő idejár szidni az exet, hogy az milyen szemét, amiért igényt mer tartani arra a kevés pénzre is.

2020. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 A kérdező kommentje:

Ez is az én kerdesem. A nő azt akarta beadni,hogy nekem kell fizetnem akkor. Se anyja se apja nem vagyok tehát nem kell.

Csak épp azóta 3szor járt itt a házam előtt ( be nem engedtem) cirkuszolni.

2020. aug. 5. 11:50
 16/105 anonim ***** válasza:
100%

Hány hónappal maradt el eddig, ès mennyi a gyt összege?


A párodnak kène leülni vele, ès normálisan atbeszèlni. Normálisan.

Nehèz kèrdès ez a gyt, mert persze, azt mindig fizetni kell, de ha nincs miből, úgy nehèz. Ők milyen anyagi helyzetben vannak, annyira kell nekik a gyt, hogy az ebèdjük múlik rajta? Vagy esetleg tudnák egy kis ideig nèlkülözni? Ezt ti hogy látjátok? Mert hiába nincs miből, ha a gyereket el kell látni. Èrted. Ha velük èlne is így lenne. Ès akkor mit mondana a gyereknek, hogy hát kicsim, most nincs vacsi egy ideig, mert nincs miből? Nem. Valahogy megoldaná.

Meg kellene beszèlni, hogyha tudja kicsit nèlkülözni az összeget, akkor legyen egy kis belátással a helyzetre, ès amint tud, fog fizetni, ès termèszetesen az elmaradt összegeket is.

2020. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy semmilyen kötelezettséged nincs az ex és a gyerek felé sem. Simán megteheted, hogy kihívod a rendőröket, ha legközelebb odamegy cirkuszolni. Ő is megteheti, hogy feljelenti a párodat, amiért hetek óta nem fizet. Ha még nem tettétek, akkor üljetek le 3an vagy ti 2en az ex nővel és próbáljátok meg normálisan megbeszélni ezt az egészet.
2020. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 A kérdező kommentje:

16

Két hónappal maradt el. Mikor munkanélkülit kapott abból még fizette.

Pontos összeget Nemtudom sajnos,vonták a fizetésből neki.


Nincs olyan ,hogy TI tudnátok e nélkülözni mert ugye eddig mi is két keresetből éltünk meg most meg egyből tartom el kettőnket és bizony a rezsi ugyanannyi.

Nem fér bele,hogy ezt bevállaljam párom is tudja, jelenleg én etetem itatom fizetem a gyógyszereit, a telefonját. Többet énsem vagyok képes megoldani, nem cégvezető vagyok csak egy egyszerű dolgozó.

2020. aug. 5. 13:43
 19/105 A kérdező kommentje:

Csak érdekes dolog a házat otthagyta az jó volt de most pár honapja nincs pénze akkor meg kell ölni ? Azért ez elég kétszínű dolog.

Ügyvéd ismeros azt tanácsolta h akkor parom meg indítsa el hogy kéri a részét a házból.

2020. aug. 5. 13:45
 20/105 anonim ***** válasza:
65%

*Ügyvéd ismeros azt tanácsolta h akkor parom meg indítsa el hogy kéri a részét a házból.


Ez egy nagyon nagyon jó tanács:D

2020. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!