Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a párom exe rajtam követelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom exe rajtam követelőzik dolgokat és idejön az én házamhoz a kapumba ordítozni akkor rendőrt hívják vagy tegyek feljelentést ?

Figyelt kérdés
Fog történni valami? Már nagyon unom idejár és rajtam követel dolgokat mert a párom most nem tud fizetni. De semmi joga idejönni a páromat is szívességből segítem ki de neki nem fogok adni semmit.
2020. aug. 5. 10:48
 61/105 anonim ***** válasza:
16%
Voltam már én is munkanélküli, megtakarítás nélkül, mégis heteken belül találtam munkát.
2020. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 A kérdező kommentje:
61 Rendben nagyon ügyes vagy akkor , nekünk ez most nen így jön össze. Meg nem védem de most a COVID miatt inkább leépített sok cég nem felvett. Azért az sem mindegy MIKOR munkanélküli valaki ez meg rossz időzítés.
2020. aug. 5. 17:37
 63/105 anonim ***** válasza:
32%

A munka nem fog bekopogtatni az ajtótokon. Oké, hogy itt a COVID, de millió és egy álláshirdetés van feladva országon belül is. Aki fél évig képes otthon ülni és kifogásokat gyártani, azzal komoly gond van.

Családapaként is.

Férfiként is.

Társként is.

2020. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
64%

Most mit kell okoskodni ezen a munkakeresèsen?

Nem mindegy, hogy melyik országrèsz, nem mindenhol dözsöl a lehetősèg. Pláne nem most.

Az sem mindegy, hogy az egèszsègi állapota miatt akármit (csak hogy legyen munkája) nem tud elvállalni.

Eleve a munkanèlkülisègènek első 3 hónapja kuka volt kb. a "maradj otthon' miatt. Talán most kezd el èbredezni a gazdaság, de most is elèg kilátástalan a helyzet. Nem beszèlve arról, hogy sokkal több a munkanèlküli jelenleg, mint mondjuk pár hónappal ezelőtt. Tehát sokkal több hal úszkál a munkakeresők tengerèben, kevesebb az esèlye, hogy pont őt fogják ki.

Nem lehetetlen munkát találni, persze, ez így van, de teljesen hihető, hogy nehezebb, ès több időbe telik.

2020. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
68%

Hagyjuk már! Egy családfő sem teheti meg, hogy fél évig ül a golyóin... ez a here konkrétan két háztartásért felel (legalábbis kellene felelnie), mert az egyikben ott a háza és a gyereke, a másikban meg új nője van, ott is illene helyt állni, mégis elnézi, hogy a nöknoldanak meg mindent körülötte.


Lehet itt vírusra, meg a világ végi lakóhelyre fogni a munkakerülést, de a munka után menni kell, az emberünk helyzetében meg különösen. Ha gyereket csinálni volt esze, akkor megmozdulnia is lehetne.

2020. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
83%
Fél éve tartod el a pasit, de azt se tudod, hogy konkrétan mennyi gyerektartást is fizet?! 👏
2020. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 A kérdező kommentje:

66

A fizetéséből vontàk,és nem tudom a konkret összeget.Utana az álláskeresői járadékból is vonták.

Ha nekem a gyerekhez nincs közöm nem maceráltam ezt a részét ,Gyerektartásra ment x összeg oké.

Most a gond amikor is nincs miből fizetnie.

2020. aug. 5. 20:58
 68/105 A kérdező kommentje:

Aki szerint olyan könnyű munkát találni az megtenné,hogy leírja hol él? Valamint hiába kerestek pl hegesztőt ha az ilyesmihez nem ért.

Hiába megy utána ahogy írjàk.

Ès hiába nem hiszik el sokan ,a COVID sok vállalkozásnak gondot okozott örültek ahol a meglévő állomány megmaradhatott ,nemhogy plusz embereket vegyenek fel.

Logisztikai ügyintéző volt 9 évet Előtte pedig autószalonban értékesítő 3 évet. Nem itthon ült.

Gerincsérv műtétje lesz nem tud akármit elvállalni.

2020. aug. 5. 21:01
 69/105 anonim ***** válasza:
86%

Na, ebbe beletrafáltál, mert én is logisztikus vagyok. :) Az ország minden pontján van munkája a logisztikusoknak, ugyanis az áru földön/vízen/levegőben a járvány előtt, alatt és után is mozgott és mozogni is fog.

Egy logisztikus több nyelven is beszél, de angolul minimum. Ha ezekkel a képességekkel nem talál munkát fél éve, akkor nem is akar.

2020. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
72%

Nézd csak: [link]



Aki akar dolgozni, az már holnap dolgozhat.

2020. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!