Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a párom exe rajtam követelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom exe rajtam követelőzik dolgokat és idejön az én házamhoz a kapumba ordítozni akkor rendőrt hívják vagy tegyek feljelentést ?

Figyelt kérdés
Fog történni valami? Már nagyon unom idejár és rajtam követel dolgokat mert a párom most nem tud fizetni. De semmi joga idejönni a páromat is szívességből segítem ki de neki nem fogok adni semmit.
2020. aug. 5. 10:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
21%
A válaszokat elnézve, hogy több napon keresztül szinte folyamatosan vissza tudsz írni, nehezen hiszem, hogy dolgozol. Milyen munkahely az, ahol ezt eltűrik?
2020. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 A kérdező kommentje:

91 Saját 😊

De közel sem voltam fent mindig, szerintem tévedsz.

2020. aug. 28. 15:17
 93/105 anonim ***** válasza:
36%
Nézd már meg a válaszaid időpontjait, érdekes, hogy majdnem minden válaszra 10 percen belül sikerül visszaválaszolnod, reggeltől estig, a másik kérdésedet is beleértve. Így elnézve a saját munkahely a semmit jelenti.
2020. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 A kérdező kommentje:

93 Milyen másik kérdést ?

A saját vállalkozás nem a semmit jelenti.

2020. aug. 28. 15:33
 95/105 anonim ***** válasza:
68%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Akinek saját vállalkozása van, az se fog több napon keresztül egész nap itt írni, ne nevettesd már ki magad! Hogy végzel te házimunkát, főzöl, mész el bevásárolni, postára, ha folyton itt lógsz?

2020. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 A kérdező kommentje:

95 Szerencsére nem kell neked elszámolnom a vállalkozás dolgairól, elég kiszámíthatatlan, van amikor egy hétig semmi aztán pörgés.

Megnyugodhatsz főzni is szoktam,és takarítani is. Sokmindent pedig házhoz rendelek.

2020. aug. 28. 16:30
 97/105 anonim ***** válasza:
82%
Vallalkozas😂😂😂😂😂 persze ... draga kerdezo... ha sajat vallalkozasa van az embernek az nem gyakorin ul egesz nap! Kiveve ha a gyakori a sajat vallalkozasod!😂😂😂
2020. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
61%
Ha te akkora nagy vállalkozó lennél, akkor lenne pénzed arra, hogy a pasidnak kölcsönadj gyerektartásra. Persze neked külön bejárónőd van és szakácsod is van, ezért van időd, itt lógni naphosszat. 😂
2020. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
72%

Azèrt butaság azt gondolni, hogy azèrt mert valaki vállalkozást visz, dúskál a pènzben. A legtöbb mikró vállalkozás ès egyèni vállalkozás inkább megèlhetèsi szintén megy. Tehát annyit hoz, amiből megèlnek, ès könnyen lehet, hogy más többet keres foglalkoztatási jogviszonnyal.

Viszont abban van valami, hogy tènyleg marha hamar reagálsz a kommentekre. Persze mikor friss egy kèrdèsed, akkor sűrűn nèzed, de ez pl. hetekkel ezelőtti, mègis 10 percen belül reagaltál az új válaszra.

2020. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
100%

Qrva sikeres az a vállalkozás, ami kibírja, hogy "egy hétig semmi" legyen. :D

Egyébként úgy hazudik a kérdező, mint a vízfolyás. Most is itt olvasgat, csak mivel rá lett szólva, most 10 perc helyett 20 perc múlva fog reagálni.

2020. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!