Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Olyan segítséggel szeretnék hozzátok fordulni hogy a férjem 12 év után szó nélkül elköltözött.Kiderült hogy nála sokkal idősebb nője van A férjem 33 a nő 51 2x elvált nagymamáért hagyott el minket a családját a kisfiát.Volt valaki hasonló szituban?Sajnos a házasságunkban voltak feszültségek.Nagyon szerettem volna még egy babát szülni.stb....Kérem a negativ kommentek kerüljenek.igy is nagyon nehéz ez az időszak.köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 11. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

3.-s vagyok, mamar csak a meseben vannak sirig tarto kapcsolatok. Amugy szard le es lepj tovabb. Sird ki magad, az elejen szar lesz aztan sokkal jobb. Hidd el minden jobb mint egy megalazo kapcsolatban elni. Egy eletunk van azt meg ne arra pazarold hogy keseregsz. Fiatal vagy fogsz talalni mast aki megbecsul. Nem az egeszseged vagy fiatalsagod ment el hanem csak ferjed. Szereted, na es, majd kesobb mast fogsz szeretni. Ne reagald tul, nem eri meg.

Aki meg azt irja hogy ha gyanus akkor a no nem nyomozhat utanna az hulye. Miert kellene neki kvazi asszisztani a sajat megcsalasahoz. Az en volt parom sejtette hogy csalok de pl o nem nezte meg a telefonomat es nem nyomozott utannam. De joga lett volna es meg is ertetem volna. A megcsalasnal undoritobb dolog nincs, a masik foldbetiprasa, megalazasa.

2020. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudsz mit csinálni! Azt gondold át, hogy a házasságodban lévő feszültségek véglegesen megrontották a kapcsolatotokat, ő nem akar ebben részt venni. Kisbabád még lehet mástól, akivel mindketten boldogok vagytok egymással.
2020. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igy ismeretlenül is köszönök mindent.Nagyon aranyosak vagytok...Főleg neked kedves 3.as.Hiszem azt hogy vannak még ilyen kedves,segítő kész emberek.
2020. okt. 11. 18:13
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Én se maradnék egy ilyen sunyi hárpia mellett. Sz@rnék a követelőzésére nagyívből.
2020. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!