Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fèrjemmel nagyon megromlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrjemmel nagyon megromlott a kapcsolatunk. Válni fogunk, de nem tudom hogyan tovább. Hogyan lehet kijönni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Van egy 8 èves gyerekünk ès jelenleg várandós vagyok a második gyerekünkkel a 4. hónapban. Veszèlyeztetett terhes vagyok. Eddig az ő vállalkozásában segítettem. Más jövedelmem nincs ès a fèrjem kijelentette, hogy innentől kezdve egy fillèrt sem ad.

Hetek óta èjszakákat sírok vègig, de tegnap jött el az a pont, hogy belássam, nincs tovább. Elfogadhatatlan módon bánik velem, megszègyenít mindenki előtt, lehord mindennek, ordít velem. Gyakorlatilag az önbizalmam, önèrtèkelèsem egyenlő lett a nullával. Annyira megviselték ezek a helyzetek, hogy ilyenkor egèsz nap csak tehetetlenül tűröm a megalázása ès próbálom palástolni a gyermekünk előtt.

Ugyanakkor meg iszonyúan fèlek, hogy valami baja lesz a babáknak a pocakomban a sok idegeskedèstől.

Nem tudom mi tèvő legyek. Veszèlyeztetett terheskènt nem dolgozhatok, de terheskènt amúgy sem vennènek fel sehova, jövedelmem nincs, a szüleim nagyon messze laknak.

Kèt lakás van a nevemen, de a fèrhem a haszonèlvező. Az egyikben lakunk, a másikban albèrlők. A fèrjem nem akar elköltözni, pedig lenne hova.

A fejèbe vette, hogy tönkre tesz. Semmi nem èrdekli, nem lehet sehogy sem hatni rá.

Fogalmam sincs mit tegyek. Ilyen kiszolgáltatott helyzetben lenni nagyon rossz.



2020. dec. 7. 14:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Akkor válásnál feleződik, lényegtelen, hogy ki nevén, kié a jaszonélvezet. Keress fel egy ügyvédet.
2020. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%

"Akkor válásnál feleződik, lényegtelen, hogy ki nevén, kié a jaszonélvezet. Keress fel egy ügyvédet."


Ennél bonyolultabb azért, mert ha a férfi különvagyonából vette (értsd a házasság előtt megvolt neki a pénz rá, vagy örökségből), akkor nem közös.


Egyébként ha a házasság alatt keresett pénzből, akkor mindegy tényeg, hogy kinek a nevén van

2020. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%

12.

Igazad van, én is így értettem.

2020. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítő válaszokat. Valóban az lesz a legjobb ès elsődleges lèpès, ha egy ügyvèdet felmérések, akivel tisztázhatom a lehetőségeket.

A születendő gyermek termèszetesen a fèrjemè.

Ezzel kapcsolatban pedig a legújabb kijelentèse, hogy megtagadja a gyermeket, nem veszi a nevère ès semmilyen segítséget ne várjak el tőle. Nem fogja elismerni az apaságot. Ami azèrt nem teljesen így van, mert házasságban fogant.

Nagyon nehèz ügy lesz ezt vègig vinni, de nincs más vàlasztásom.

2020. dec. 7. 16:32
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudja, h el akarsz válni, akkor nem fog bántani? Mert, nekem nem úgy tűnik, h kedves maszületett bárány a férjed...
2020. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Fizikailag szerintem nem. Bàr ezt előre megjósolni nem tudom.

Az ő eszköze a lelki terror, a lelki bántás. Ès az a baj, hogy ilyenkor nem számít neki az sem, hogy a gyermeke ezt látja, hallja.

Tegnap velem aludt a gyermekem, mert annyira fèlt, sírt. Nagyon nehezen tudtam megnyugtatni.

Tegnap írt is egy levelet az apjának, hogy ő egy gonosz apa ès mièrt bánt engem ès őt is.

Ez sem hatotta meg, sőt ez mèg jobban felbőszítette ès már a gyerek is hibás.

2020. dec. 7. 16:58
 17/34 anonim ***** válasza:
A lelki terror sokszor nagyobb ütés, mint az igazi.. és maradandóbb... A gyermekeid és a magad védelmében az ügyvéd után én egy biztonságos másik otthont keresnék. El kell koltoznotok. A valast végigcsinalni, ugy hogy vele maradsz... nem lehet. A születendő kisbabad élete/egészsége a tét, meg hát nektek sem mindegy mit kell atelnetek, mire lezajlik az egész.
2020. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Menj ugyvedhez, az majd felvertez azzal, hogy mit kell valaszolnod a hulyesegeire. Nyilvan valni fogtok, nyilvan meg tudja ezt keseriteni, de a haszonelvezeti jog megvalthato, tehat kipakolhato a lakasbol. Pontosabbat ugyved fog tudni mondani. A gyereknek pedig o lesz az apja kiveve, ha apasagi tesztet vegeznek es nem talaljak meg a genjeit. Lathatoan fogalma sincs neki sem a dolgokrol, "a nevere veszi" kitetel pont nem errol szol. Urban legend gyujtemenyekbol probal okos lenni. Majd az ugyved leszereli, es szembesiti a valodi dolgokkal. Meg azzal, hogy mennyi plusz koltsege lesz annak, ha nem hajlando megegyezni. Mert lesz koltsege es sok, abban biztos lehet. Egy egesz iparagat eltart a valas, pontosabban azok, akik nem tudnak megegyezni, jol le lesznek huzva. Neked annyi a dolgod, hogy megerteted vele, hogy ennek a kapcsolatnak vege, nem lesz visszacsinalva es az ostobasagait felulutod a hivatalos jogrenddel. O legalabb annyira meg van ijedve, mint te, ha latni fogja, hogy x millio az ove, akkor majd ha nem is nyugszik meg, de legalabb visszavesz ebbol a kapalozasbol.
2020. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Igazából azt sem ő dönti el, hogy nem ismeri el a születendő kicsit. Gyerektartást fog szépen fizetni mindkettő után. Szóval amit jegyezz meg kérdező, hogy egy dolog az, amiket a férjed gondol, meg egy másik az, ami a valóságban meg fog történni. Lesz hol laknod, saját lakásod, és fizetni fog a gyerekek után. Esetleg válás után eladni a lakást és venni egyet a szülők közelében?
2020. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ja és próbáld meg hamar intézni ezt az egészet, mert tönkreteszitek a 8 éves életét.
2020. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!