Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fèrjemmel nagyon megromlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrjemmel nagyon megromlott a kapcsolatunk. Válni fogunk, de nem tudom hogyan tovább. Hogyan lehet kijönni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Van egy 8 èves gyerekünk ès jelenleg várandós vagyok a második gyerekünkkel a 4. hónapban. Veszèlyeztetett terhes vagyok. Eddig az ő vállalkozásában segítettem. Más jövedelmem nincs ès a fèrjem kijelentette, hogy innentől kezdve egy fillèrt sem ad.

Hetek óta èjszakákat sírok vègig, de tegnap jött el az a pont, hogy belássam, nincs tovább. Elfogadhatatlan módon bánik velem, megszègyenít mindenki előtt, lehord mindennek, ordít velem. Gyakorlatilag az önbizalmam, önèrtèkelèsem egyenlő lett a nullával. Annyira megviselték ezek a helyzetek, hogy ilyenkor egèsz nap csak tehetetlenül tűröm a megalázása ès próbálom palástolni a gyermekünk előtt.

Ugyanakkor meg iszonyúan fèlek, hogy valami baja lesz a babáknak a pocakomban a sok idegeskedèstől.

Nem tudom mi tèvő legyek. Veszèlyeztetett terheskènt nem dolgozhatok, de terheskènt amúgy sem vennènek fel sehova, jövedelmem nincs, a szüleim nagyon messze laknak.

Kèt lakás van a nevemen, de a fèrhem a haszonèlvező. Az egyikben lakunk, a másikban albèrlők. A fèrjem nem akar elköltözni, pedig lenne hova.

A fejèbe vette, hogy tönkre tesz. Semmi nem èrdekli, nem lehet sehogy sem hatni rá.

Fogalmam sincs mit tegyek. Ilyen kiszolgáltatott helyzetben lenni nagyon rossz.



2020. dec. 7. 14:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
4%
És neked miért nincs egy saját filléred sem? Miért hagytad ezt eddig így? Nem értem az ilyen nőket.
2020. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Kedves 21-es!

Tudod hosszú èvekig működött a házasságon ès megbíztam a fèrjemben anyagi szinten is.

Igen, abban hibáztam, hogy teljesen rá hagyatkoztam ès nem volt B verzióm. Ő volt az, aki a pènzügyi dolgokat intèzte, de ez nem azt jelentette, hogy èn ne dolgoztam volna meg èrte ès hogy amit megteremtettünk, az csak az övè. Ugyan annyi rèszem van az elèrt dolgokban, mint neki. Csak jelen esetben sakkban tud tartani, mert ő kezeli a pènzt ès èn meg rohadt kiszolgáltatott helyzetben vagyok, amit megtetèz azzal, hogy megpróbál lelkileg is eltaposni.

Nyilván van valamennyi fèlretett pènzem, ami segít elindítani, de nem az a cèl, hogy felèljem.

Mielőtt ítèlkezel, gyere próbáld ki a helyzetem ès utána szólalj meg.

2020. dec. 7. 17:57
 23/34 anonim ***** válasza:
31%

Már miért próbálnám ki?

Ennél nekem több eszem van / illetve lett volna.

De ez csak az én véleményem. Nem is kötekedek tovább.

2020. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Hűha! Akkor Te biztosan nagyon bölcs ès okos ember vagy! Ès biztos szerencsès is. Összejött Neked az èlet! Csak tudnám, hogy akkor mit keresel ezen az oldalon ès mièrt csámcsogsz más problèmáján. Ha nem tudsz együttèrző lenni ès nem tudsz hasznos tanácsot adni a bölcs èletedből, akkor inkább csendes örülj a saját boldog èletednek, kárörvendès nèlkül.
2020. dec. 7. 18:32
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a pillanatban nagyon ki vagy szolgaltatva az allapotod miatt. De anyagi, jogi ertelemben 100%, hogy nem. A ferjed tulsagosan elbizakodott, de meg lehet tamadni ilyet.

Nem egy iszakos rossz anya vagy, aki nem tudna a gyerekeit nevelni.

Ahogy szules utan labra tudsz allni keress jogi tanacsot. Es semmit, de semmit ne sejtsen meg ebbol a ferjed!

Addig turj, szineszkedj, es gondolj arra, hogy ki tudtok lepni ebbol jol.

2020. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
21%
Miért kéne egy nő élősködését eltűrnie? Hol élsz te? Tessék dolgozni. Ha valami nem tetszik nyugodtan eltakarodhatsz a saját házadba. Független erős nő vagy. Megoldod.
2020. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os!

Köszönöm szépen az èpítő jellegű ès roppant intelligens válaszodat.

Legközelebb tarts meg magadnak.

Szèp napot Neked is!

2020. dec. 8. 09:08
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lett haszonélvező mindkét lakásodban???

Soha, ismétlem, soha, az általam birtokolt lakásban SENKI nem lehet haszonélvező, nem értem, hogy hogyan alakulhatott így?

2020. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
68%
Jaj, #28, látom te most maszol le a falvédőről... Ebben a csaldban mindenkinek van lakása (méga gyereknek is, csak férjnek nincs ill. ha van is,így márkkevesebb. Na vajon miért? A kérdés költői volt.
2020. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Kedves 29-es!

Örülök, hogy ennyire jól átlátod pár sor után a vagyoni helyzetünket ès az èletünket.

A jövőbe nem látsz vèletlenül? Mert akkor belenèzhetnèl a varázsgömbödbe ès elárulhatnád nekem a jövőmet.

Ui. A fèrjnek is van a nevèn saját lakása.

Ès az, hogy mièrt így lett megoldva a közösen szerzett vagyon lepapírozása, hogy mièrt èn vagyok a tulajdonos ès ő a haszonèlvező, egy másik törtènet, ami nem tartozik ide.

De te biztosan ezt is tudod.

2020. dec. 9. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!