Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fèrjemmel nagyon megromlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrjemmel nagyon megromlott a kapcsolatunk. Válni fogunk, de nem tudom hogyan tovább. Hogyan lehet kijönni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Van egy 8 èves gyerekünk ès jelenleg várandós vagyok a második gyerekünkkel a 4. hónapban. Veszèlyeztetett terhes vagyok. Eddig az ő vállalkozásában segítettem. Más jövedelmem nincs ès a fèrjem kijelentette, hogy innentől kezdve egy fillèrt sem ad.

Hetek óta èjszakákat sírok vègig, de tegnap jött el az a pont, hogy belássam, nincs tovább. Elfogadhatatlan módon bánik velem, megszègyenít mindenki előtt, lehord mindennek, ordít velem. Gyakorlatilag az önbizalmam, önèrtèkelèsem egyenlő lett a nullával. Annyira megviselték ezek a helyzetek, hogy ilyenkor egèsz nap csak tehetetlenül tűröm a megalázása ès próbálom palástolni a gyermekünk előtt.

Ugyanakkor meg iszonyúan fèlek, hogy valami baja lesz a babáknak a pocakomban a sok idegeskedèstől.

Nem tudom mi tèvő legyek. Veszèlyeztetett terheskènt nem dolgozhatok, de terheskènt amúgy sem vennènek fel sehova, jövedelmem nincs, a szüleim nagyon messze laknak.

Kèt lakás van a nevemen, de a fèrhem a haszonèlvező. Az egyikben lakunk, a másikban albèrlők. A fèrjem nem akar elköltözni, pedig lenne hova.

A fejèbe vette, hogy tönkre tesz. Semmi nem èrdekli, nem lehet sehogy sem hatni rá.

Fogalmam sincs mit tegyek. Ilyen kiszolgáltatott helyzetben lenni nagyon rossz.



2020. dec. 7. 14:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
34%
De, látom a jovodet. És nem is kell hozzá varázsgömb. Elég az, amit idáig produkáltál.
2020. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy csapdába vagy sajna én úgy látom.


Én valami olyasmit csinálnék, hogy ha van közös bankszámla, annak a felét levenném. Annak a fele, úgyis neked jár. (persze ha férjed nwm előzött be, és nem vette le az egészet) Utánna lelépsz szüleidhez. Ha messze laknak, az a legjobb. Ha a szomszéd utcába mennél albérletbe, tovább tartana a terror a nyakadra járna.


Minél előbb el kell indítanod a bíróságot. 2per lesz. 1bontó,és 1vagyonmegosztó per. Amit mindenképp sürgess, aza a bontóper. Ennek oka, hogy ott döntik el a gyermek sorsát,gyerektartást. Gyerektartást addig nem köteles fizetni, amíg nincs bírósági végzés. Végzés után is csak, 6hónapot kérhetsz vissza. Szerintem terhességedre való tekintettel, jár "asszonytartás" is, mert jelenleg munkaképtelen vagy, aminek "részben ő is oka" (de ebbe nem vagyok biztos.


Arra viszont ügyelj, a bíróságon majd mindent bizonyítanod kell!!! Tehát ha lépsz, és még nem késő, tegyél el olyan dolgokat magadnak amik szerinted az igazadat bizonyítják.


Az eddig leirtakból, amennyire megismertem helyzeted, én valami hasonló képpen prőbálnák kitörni.


Még van egy variáció, de azt nagyon nem tanácsolom, meg gyomor is kell hozzá. Bepuncsolsz férjednél, megalázkodsz, kibékülsz vele, mintha minden jő lenne. Megszülsz, kicsücsülöd a gyest,közbe pedig mented a pénzt magadnak. (Nem bankszámlára, mert annak nyoma van. Ilyen esetbe a párna alatt van a legjobb helye} Vége a gysenek, és lelépsz bármilyen rózsaszín is a helyzet. Tudom ez kimeríti a k.rválkodás fogalmát, azért irtam nem tanácsolom, és gyomor kell hozzá.


Sok sikert!

2020. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
De mi lett a férjeddel? Mi váltotta ezt ki belőle?
2020. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2021. szept. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!