Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogosan beszélt így a gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan beszélt így a gyerekekről az apjuk?

Figyelt kérdés

Veszekedés volt köztem és a férjem között. Ő azt mondta a 3 éves gyerekünknek hogy dögölj meg, valamint nekem azt, hogy rohadj meg a gyerekeiddel együtt. Van még egy 10 éves gyerekünk is, szerencsére ő nem halotta.

Szerinte az én hibám minden.

Beadtam a válast természetesen, még egy pár nap mire teljesen el tudunk költözni.


2021. jan. 9. 09:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Polgármesteri hivatalokba is lehet kérvényt benyújtani támogatáshoz. Dolgoztam ott, vannak ilyenek, hogy rászorulóknak adnak egyszeri segélyt/aki azt kér, tűzifát!

Annyi, hogy ez nem ilyen formanyomtatványos, hanem Neked kell megfogalmaznod.

2021. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

már 24 ezer a családi pótlék? az igen, orbánék nem szívbajosak.

Nem véletlnül szidja őket a legtöbb nő.

Na már ezt is tudom miért.

Csak valahogy szégyen megosztani azt, ha HTB-ként szeretne élni egy nő.

Orbánnak dilije, hogy mindenkit dolgozni akar elküldeni. Bezzeg a nagymuterját nem küldte, meg a pereputtyát.


Költözz anyukádhoz, ő biztos segít mindenben.

2021. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a főkérdésed... Dehogy jogosan, ilyet nem mondunk, főleg nem gyereknek. 3 éves, azért már az én 2 éves gyerekem is sokat megért, nem tudom hogy egy 3 éves mit ért meg, de valamit azért biztos. És ez a felszólítás undorító. Olyat lekevertem volna neki hogy csak na... Ettől az embertől meg kell szabadulnod, mondani fogja majd ha biztosan megérti és az olyan törés lesz neki hogy elmondani se lehet. Ez olyan szomorú és dühítő egyszerre.
2021. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Keresd a kifogásokat akkor továbbra is. Leírták, menj anyukádhoz és keress munkát. A kisebbik gyereked már mindjárt ovis. Most az a problémád, hogy mit mondott, miközben a gyerekek elött ver téged?
2021. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
10%

Na, akkor 410000023. alkalommal is leírom.


SOK/LEGTÖBB férfi, SOHA nem akar gyereket!


Miért olyan rohadt nehéz ezt felfogni és elfogadni lányok???

2021. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%

Neked mi bajod van, 15-ös?

Olvasd már el, hogy a nagyobbik 10 éves. Erre itt papolsz most két gyerek után neki, hogy a férfiak nem akarnak gyereket. Mi a f.

2021. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

#15

Ha nem akar, akkor védekezzen. Ez valamiért nem megy az ún. gyereket nem akaró pasiknak.

2021. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Menj anyukádhoz. Ha ő nyugdíjas, tud vigyázni a gyerekekre, te meg tudsz dolgozni.

Ne várj amíg úgy megver hogy nem kelsz fel, vagy a gyereket is megveri (bennük nagyobb kárt tud tenni).

2021. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kedden jön a fuvaros. Már pakolok, közben itt szidalmaz.
2021. jan. 9. 15:36
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem emel kezet rád, hagy járjon a szája. Gondolj arra, hogy utoljára kell hallgatnod.
2021. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!