Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Narcisztikus vagy én láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narcisztikus vagy én láttam rosszul?

Figyelt kérdés
19 éves voltam ő 32. Fél év után eljegyzés. Mindig az volt a program amit ő szeretett volna. Megszületett az első gyerek. Jó apa volt. 7 év múlva megszületett a második gyerek. Még mindig gondoskodó apa. Engem sokszor hagyott cserben. Nagyon naiv voltam. Fele olyan idős lányokkal messengerezett mint ő maga. Este mikor hazajött, órákig velük beszélgetett. Ekkor már a gyerekek sem érdekelték. Mikor szóvá tettem, ütött. Bocsánatot kért, de utána közölte minden az én hibám. Mindig elé tettem a vacsorát mikor jött haza. Ő soha semmiben nem segített, fát behozni pl. Fizikailag teljesen tönkre mentem, rengeteget haszonállatot tartottunk, ő ragaszkodott hozzá, mindig nekem kellett azokat is ellátni. Hiába mondtam, hogy nem bírom, közölte akkor takarodjak. Tűrtem de lépni kellett, addig amíg élek. Mindig neki kellett igazat adni. Az én véleményem, kérésem soha nem érdekelte. Rengeteget bántott szavakkal is. Nárcisztikus az ilyen ember, vagy csak nem bírt elviselni engem és a gyerekeket?
2021. jan. 22. 15:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezen gondolkozok, hogy mi vagyok, ki vagyok.
2021. jan. 22. 17:18
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
11 vagyok, ha megtehed, kérd szakember segítségét, sokat tud segíteni, tapasztalatból mondom.
2021. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Ki vagy mi vagy kérdező? Naiv és hülye. 2 In 1. A pasid meg egy pszichopata. Egy eszelős hülye paraszt. Most szerinted a gyerekeidnek milyen élete lesz? Ezt nézik végig. Lelki sérültekké válnak és a ti hibátok. Egyáltalán nem sajnállak. Csak a gyerekeket. Téged üssön nyugodtan

Megérdemled amiért kiteszed egy ilyen hányatott sorsnak a gyerekeidet.

2021. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Már nem élünk együtt.
2021. jan. 22. 19:32
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is sérülhetnek mindettől a gyerekek...
2021. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
Az elején nem volt erőszak, a kérdező önállóan sétált ebbe a kapcsolatba bele. Nyilván mire rájött, hogy megszivta, addigra már nem engedték ki a csapdából, de alapvetően maga választott.
2021. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ki vagy mi vagy kérdező? Naiv és hülye. 2 In 1."


Kérlek, az empátia kifejezésnek olvass utána a szótárban. Rád férne...

2021. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nárcisztikus-e, de az biztos, hogy eléggé nehéz természetű ember, akivel nem jó együtt élni. Biztosan te sem vagy tökéletes, de senki sem az és az ember a hibájából tanul. Ha legközelebb egy "ilyen" férfit sodor az utadba a sors, akkor tudni fogod, hogy ebbe nem szabad belemenni. Jobbulást nektek!
2021. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!