Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » MEGBOLUNDULT ez a világ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEGBOLUNDULT ez a világ, divatba jött a, hogy a párjunkat sokkal fiatalabb partnerrel csalja meg a másik?

Figyelt kérdés

Döbbenten veszem tudomásul,hogy a közeli baráti,ismerősi és ROKONAIM között is ez az új módi!(40 éves nő 18 éves férfiúval és fordítva...41 éves psai 22 éves...csajszival).

Félre ne értsetek nem ítélkezem...MERT boldogok!


2010. aug. 23. 19:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó eset tényleg ritka. Nem csesztetted, hogy rossz az ágyban? Maximum ezt tudom elképzelni, hogy elment egy idősebb nővel, mert tőle lehet tanulni.
2010. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem csesztettem én semmivel, azt csinálhatott amit akart (valszeg ez volt a baj), 17 évig voltunk együtt, 6 hónapos terhes voltam, mikor benyögte, hogy van valakije, másnap már le is lépett. Ennyi röviden a történet.
2010. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez nem semmi. Sajnálom :(
2010. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, már túl vagyok rajta, jobb igy. Csak tényleg nem értettem, hogy miért idősebb nőt választott, a fiatalt még megértettem volna (persze akkor sem bocsátottam volna meg neki)
2010. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fura, mert ugye azt érti az ember mit akar egy férfi egy fiatal nőtől, na de egy idősebbtől? Megkérdezhetem hány éves volt az a nő?

Mindig röhögnöm kell ha eszembe jut, mamám mindig vén cocóknak hívta azokat, akiknek 20 évvel fiatalabb pasijuk volt, de ők már öregek voltak :D

2010. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ne nagy korkülömbségre gondoljatok, én vagyok 36, a nő 40. Az a vicc az egészben, hogy a szerencsétlen nő (néha sajnálom:) gyereket akar, mert már ugye benne van a korban, az exem meg erősen tiltakozik, mivel neki elég egy gyerek is (a közös lányunk). Úgy gondolom, hogy a volt párom csak fecsérli a nő idejét. Persze ezeket az infókat csak az exem elmondása alapján tudom, nem biztos, hogy igazak. Szóval vannak ilyen férfiak is.
2010. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Miért ment el idősebb nővel??

Az jutott eszembe,hogy KÁROLY hercegnek miért kellett KAMILLA mikor DIANA 100% jobban nézett ki és mindenki őt szerette.Szóval...ennyi:)

Szerintem ne bánkódj.....

2010. aug. 23. 22:13
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket akar 40 évesen???? Ő is hibás a történtekért.
2010. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem exem arra gondolhatott, hogy vége a jó világának ha megszületik a lányunk, ezért lépett le egy olyan nővel, akinek se kutyája, se macskája, csak ő számit és senki más. Szóval nem tudom, na:) Nagy az isten állatkertje, gondolom szerelmes lett:)
2010. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs semmilyen komplexusom, engem csak a kiváncsiság hajtott 20 évesen. Volt egy 39 éves pasival egy komoly 3 éves szerelmi, szeretői kapcsolatom, és csókoloztam egy 60 évessel, egyszerűen csak az izgalom kedvéért, hogy vajon milyen lehet egy ilyen korúval, viszont amikor egy 85 éves bácsi nyomult rám, akkor már totálkiakadtam. Nekem kellettek az ilyen kalandok, pénz nem volt a háttérben, de tök kalandos életet éltem anélkül hogy kiégtem vagy sérültem volna, mindig én húztam meg a határokat. Ezek nélkül nem lennék az aki most vagyok. Mostani pasim 29 éves én 25 vagyok, nemsoká esküvő.
2010. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!