Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után negyven felett van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után negyven felett van még remény az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Megromlott házasság, lelki sérülések, válás és az újrakezdés. Ti hogyan éltétek meg ezt?

2021. jún. 7. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
83%

Milyen rossz tapasztalataitok vannak.

Mi válás után sokkal jobban jártunk a volt férjemmel. Neki sok voltam, túl impulzív, most van egy aranyos, szerény párja, aki sokkal jobban illik hozzá.

Én találtam egy pörgős elvált férfit, akivel teljesen kiegészítjük egymást és húzzuk a másikat előre. A volt párom az első nővel megállapodott, nekem a mostani a harmadik kísérlet. Az előző két partner is jó pasi volt, mindkét esetben a távolság volt az akadály.

Én nem érzem reménytelennek a helyzetet.

De ahogy az első mondta nincs rossz külsőnk a volt férjemmel, és az anyagi háttér is adott mindkettőnknél.

Így azért egyszerűbb párt keresni.

2021. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
52%
Van esélyed újrakezdeni. A férjemmel elváltunk, de mellettem is mindig volt nője. Pedig rasszista, szexista, a mentőt nem hívta ki hozzám mikor rosszul voltam, a halálommal viccelődött, amikor beteg lettem, hazugozott, állandóan hűtlenséggel vádolt pedig még férfival se álltam szóba, csak a gyerek dolgait intéztem, a gyerekkel egy napot nem foglalkozott, max hullámokban ha rájött, akkor egy pár órát a 10 év alatt és mégis van nője. tudod mi a a titka? A hazudozás. a feleségem szar, a feleségem féltékeny, a feleségem miatt nem tudok menni, a feleségem eltiltott, a feleségem idegbeteg, a feleségem rosszindulatú és ehhez felvett egy hiteles személyiséget, azaz azoknak a nőknél titkolja a rasszizmusát, szexizmusát, itthon meg büdös négerek, feministák stb. Én is azért mentem hozzá, mert kétszínű volt és bekajáltam, az előző kapcsolata is hajszál pontosan lekövette a miénket. De még ilyen pasira is van kereslet látod, fiatal szép nő személyében, aki ég a vágytól, hogy bizonyítson és jobb legyen mint az exnej és nekiáll kiszolgálni, mert hát az ex nem tette. Itt a gyakorin olvasom, hogy még verekedős, agresszív és még az én férjemnél sokkal rosszabb pasiknak is van nőjük, mert a nők szeretetéhesek, mindig van aki aláígérjen a másik nőnek, mert egy nő abból indul ki, hogy az előző pasi rosszabb volt, ez legalább nem ver, nem iszik. Csakhogy a minőségi kapcsolathoz ez kevés. Én úgy érzem a férfiak nagyon jól járnak. De nem irigylem a fiatal nőket sem, szépségkirálynőket is hagytak, csaltak már meg, szóval semmire sem garancia. Van esélyed bőven, millió egy nő lesz melletted, fiatalabbak is, főleg ha van valami normális munkád, mérnök, tűzoltó akármi. Ha képes voltál tanulni az előző kapcsolatodból, akkor meg is tarthatod azt, mert kábé az új nő is ugyanarra fog panaszkodni, ha nem változtál meg. Akinek meg belső értékrendjével volt a gond és az alapok sem voltak rendben, azoknak is jut kapcsolat, legfejjebb pár évente mindig új.
2021. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

#12:


Én nem szoktam hazudni, nem is tudok hihetően. Őszinte vagyok, ami viszont néha fájhat a másiknak, de legalább megelőzöm a csalódást.

2021. jún. 7. 08:57
 14/63 anonim ***** válasza:
78%
Egy férfi jobb helyzetben van, akár új családod is lehet, ha jól nézel ki és nem a híd alatt laksz. Egy nő hiába néz ki jól ebben a korban, jóval kevesebb esélye van. Eldobható lyuknak persze sokan nézik.
2021. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
14, ezert kalandoznak naluk a huszonevesek. Anyuci szex. Ez valoban izgato lehet.
2021. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
68%
15-ös beteg vagy. Már aki ilyen kifejezést képes leírni, attól hányingerem van.
2021. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
52%
16-os, miért, szerinted nincs igaza a 15-ösnek? Ezek a hősszerelmes huszonévesek szerinted mit akarnak egy negyvenes nőtől? Mondjuk 2 menetet? Vagy hármat? Nyilván azért izgatja őket, mert kíváncsiak a tapasztalt nőkre, azon kívül van az a réteg, aki annyira nyomi, hogy a saját korosztálya szóba se áll vele és azt hiszi, hogy egy kiéhezett fonnyadt nő beéri vele is.
2021. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
68%

Az "Anyuci szex" kifejezésen akadtam fent.


Nyilván a fiatal pasasok az elvált nőktől csak szexet akarnak. Ez teljesen egyértelmű. Könnyű prédának tartják őket, sebezhetőnek, és be akarják nekik akasztani.


Viszont ez a megfogalmazás annyira undorító, hogy már önmagában egyértelművé teszi az írója szexuális aberrációit. Inkább írja azt, hogy milfeket dugni, vagy akármi.

2021. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
62%
Én a milf szót is utálom.:DDD Itt vagyok 54 kg-osan 168 cm-el, A kosaras mellel és van egy gyerekem, tehát elvileg milf vagyok...
2021. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
19-es fogod te most kapni a privátokat!
2021. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!