Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után negyven felett van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után negyven felett van még remény az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Megromlott házasság, lelki sérülések, válás és az újrakezdés. Ti hogyan éltétek meg ezt?

2021. jún. 7. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

18, attol hogy te gyelneelmeju vagy, attol meg jol fogalmaztam a 15-ben. Egy negyvenes non jobban latszik, hogy anya, mint egy huszonevesen vagy harmincevesen.

Ez izgatja a fiatalokat.


Ha zavar a megfogalmazas, akkor mindenfele megbelyegzes helyett noj fel inkabb!

2021. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:

*gyengeelmeju


A madik. 16,18-as, kicsit gondolkodj el azon, hogy egy huszonevesnek hany evesek a szulei. Pofa jaratas helyett a mimozalelked edzzed meg, es gondolkodj.

2021. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

"Anyuciszex"

Hát ne haragudj, ha most ez téged felkavar, de ilyen kifejezéseket az eltorzult pszichéjű anyakomplexusos harmincasok használnak, akik még mindig nem hagyták el a szülői fészket.

Ezért zavarnak az ilyen megfogalmazások. Mert a válaszok jelentős részét a felhasználók torz szexuális ingerek kinyeréséért írják.


A milf szó az egy objektív kifejezés. A szexuálisan vonzó idősebb nőkre használják.

2021. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:

Bocsi a tamadasert. Igen gusztustalan szo. Es ennek a forditottja, amikor egy negyvenes pali huszonevessel jon ossze. Ez altalaban a lanyos apakra jellemzo, akik a sajat gyerekukkel nem tudnanak lefekudni, de izgatja oket szexualisan azert.


Ilyen az elet.

2021. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően sztem a 40eseknek nem kell magukat elásni párkeresés-ügyben. De azért a körülmények nem mindegyek.

- milyen korosztályban keresnél? (nyilván nagyobb eséllyel találsz magadnak vkit, ha a korosztályodban keresel, mintha csak a 20éves pipi jó csak)

- hogy nézel ki? mennyire vagy lestrapálva? mennyire figyelsz oda a külsődre? (előnyös haj, mozgással formált test, modernnek ható és testalkathoz illő ruhatár stb.), mennyire vagy lepukkant; mennyire mutatkoznak meg a lelki sérülések az arcodon

- milyen külsejű nőkre hajtasz?

- van-e a válás miatt hátráltató tényező? vagyonmegosztásban kukacoskodik-e az ex? Ha van gyerek, akkor mennyire használja fel a zsarolásoshoz az ex és mennyire engedsz neki? (ha kb. a gyerek popóját is kinyalod, hogy ne az anyját szeresse jobban, az sok nőnek visszatartó erő, mert senki nem akar ágymelegítő / a 23. lenni a fontossági sorrendben)

- milyen elvárásaid vannak, és magadhoz képest milyenek?

2021. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

19

"Én a milf szót is utálom.:DDD Itt vagyok 54 kg-osan 168 cm-el, A kosaras mellel és van egy gyerekem, tehát elvileg milf vagyok..."

Te most komolyan azt hiszed, hogy ezek az adatok bizonyítják, hogy te egy fiatal, csinos nő vagy? :) A korodat meg sem mondtad. Kár, hogy anno nem írtam azt magamról a társkeresőn, hogy nő, 180 cm 60 kg AA kosaras mell. :)) Kész. Akkor ezzel bebizonyítottam volna, hogy még jó csaj vagyok?

2021. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
168 cmesen, 54 kgval is nézhetsz ki otrombán és lehetsz csúnya.
2021. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:

25:


Lényegre törő kérdések. Ezt szeretem. 🙂


Elsősorban a saját korosztályomra (38-42 közöttire) gondoltam, de szeretnék még gyereket, szóval lehet, hogy kicsit fiatalabb is lehetne.


A koromhoz képest jónak mindható vagyok, azt mondják, hogy fiatalabbnak nézek ki, nem vészes a fejem sem. Nem kopaszodom, nem őszülök, átlagos testalkatom van,

sokat gyalogolok, biciklizni is szoktam, fizikai munkát is végzek, szóval ez kopp-kopp.


Igényes vagyok magamra. Szőke, hosszú hajam van. Minden nap mosom. Mindig frissen mosott ruhát viselek. Sportosan öltözködöm: póló, farmer (rongyos és sztreccs is), bőrdzseki, futócipő.


Nőügyileg nincs nagy elvárásom. Átlagos vagy vékony legyen. A szimpátia a fontos inkább.


Nincs hátráltató tényező. A gyerek apás.


Nincsen semmi extra elvárásom. Őszinteség, hűség, becsület. Kb. ennyi.

2021. jún. 7. 14:58
 29/63 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy te vagy a ferfi. Akkor sztorno az eddigiek. Friss pipik varnak rad, ha egyetem varosban elsz.
2021. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

29:


Azért túl fiatalt sem akarok. 30 alá nem szívesen mennék.

2021. jún. 7. 15:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!