Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után negyven felett van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után negyven felett van még remény az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Megromlott házasság, lelki sérülések, válás és az újrakezdés. Ti hogyan éltétek meg ezt?

2021. jún. 7. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%

60-as, nem akarlak megbántani, de valahogy ez a "49 évesen lettem apa" dolog nekem elég furcsa. Már csak azért is, mert a férfiak általában 70-75 éves korukig élnek. Én nem biztos, hogy örültem volna, ha 20 évesen már azon kell kattogni, hogy vajon apámnak mennyi van még hátra.

De persze kívánom, hogy te a kivétel legyél, és élj 90 éves korodig!

2021. jún. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
0%

58 az a baj hogy nőként a tarskeresest pesszimistan látni nekem kicsir túlzás.


De próbálom magyarázni. Elmész a piacra tömve a piac valogatsz hummogsz ez se jó az se jó.


Majd félremlik előttem egy afrikai falu ahol nincs mit enni, piac ? Ugyanmar.


Valamennyire orrfennhordas esetet érzem megvalósulni amikor a női siramot hallgatom hogy csak hatvanotezerkettoszaznegyven ember közül kell válogatni.

2021. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
79%
62 Kérlek áruld már el, hogy komoly kapcsolatot kereső, negyvenes elvált anyaként minek örüljek, ha a rám írók kb 60%-a 25-35 között van, további 20% nős, és a maradék 20%-ban van minden az öreg tatától a primitív suttyón át a perverz disznóig? Kb 5% az, akivel találkozni is érdemes, de általában kiderül, hogy élőben nincs meg a kémia, vagy 10 évvel ezelőtti a fotója vagy más okok. Szóval ha én almát akarok venni, akkor a krumpliföldön ugyanolyan szomorú leszek ,mint te a magyar ugaron. (vagy afrikai faluban).
2021. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!