Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen élethelyzetben esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen élethelyzetben esélyem sincs boldog kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Válni szeretnék de nem tudok hova menni. Mivel régóta vitákkal teli megromlott kapcsolatban élek, nagyon vágyom már egy olyan társra aki egy hullámhosszon van velem.

Ezek miatt társkeresőn próbálok ismerkedni, de amint megtudják hogy nem váltam még el, nem vesznek komolyan.

Hogy váljak el ha nincs hova mennem? Albérleti árak az egekben.

Miért baj az ha szeretnék boldog kapcsolatot találni még ilyen helyzetben is? 50+/nő


2021. jún. 22. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
50 felett vagy. Ha már így ide írsz, akkor megkérdezhetem, hogy mi a jó büdös francot csináltál egész életedben, hogy nulla egzisztenciád van? Dolgoztál már életedben valamit? Abból lehet ám legalább egy szobát bérelni. Bár az egyetemistaként még elmegy, de ennyi idősen már elég gáz.
2021. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 harebell ***** válasza:
100%
Ismerkedéstől függetlenül kéne arra törekedned, hogy külön költözz, ugyanis most egy feszült és számodra mérgező környezetben élsz, ami minden szempontból (talán az anyagit kivéve persze) visszatart. Illetve oké, hogy hosszútávon az a terv, hogy az új pároddal összeköltözz, de hogyan képzeled? Hogy az első jelölthöz, akivel már kicsit komolyra fordul a dolog, pár hét után hozzáköltözöl és örökké vele maradsz? Ez nagyon kockázatos, sokkal rosszabbul is járhatsz, pl egyik napról a másikra kirakhat, ekkor már a férjedhez nem mehetsz vissza, kapkodhatsz albérlet után. Akkor már jobb, ha most rászánod az időt, hogy találsz egy helyet magadnak (oké, hogy nem könnyű, de ha nem sürgős az embernek, hanem nézelődhet egy-két hónapig,azért csak jön egy megfizethető lehetőség), és akkor ott tiszta lappal indulhatsz, jobban is fogod érezni magad.
2021. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarlak hibáztatni, de iszonyatosan felelőtlen vagy. 50+ nőként annyi pénzed nincsen, hogy egy kauciót meg albérletet kifizess? És ha a férjed összeszed egy nőcit és kirak a házból, akkor mi az istent csinálsz? Inkább húzd meg magad, menj el dolgozni, legyél normális a férjeddel mert full kiszolgáltott helyzetben vagy. Kezdj el építeni magadnak a 0-ról egy életet, vagy fogadd el a mostanit, különben mehetsz a híd alá.
2021. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom akkor a férjedé a lakás ha Neked kell menned. DE: beszéltetek arról a férjeddel,hogy rossz a házaságotok, váltok, és ennyi idősen azért Te is tettél le az asztalra, tehát a vagyont osszátok meg békésen.

Nem írtál arról,hogy tulajdonképpen miért Neked kell menni, és miért a nulláról kell indulnod?Gondolom dolgozol. Gondolom a házasságod nem hirtelen romlott meg. Ha így van, miért is nem gyűjtöttél már arra korábban,hogy el tudj költözni?Ha közös az otthon miért nem adjátok el?Nincsenek szüleid?Ha már nem élnek onnan nem örököltél?Számomra furcsa, de tudom, nem egyedi,hogy 50 évesen valaki ennyire nullán van. És még ennél is furcsább,hogy bárkihez elköltöznél szinte lakhatás fejében. Nem tartasz attól,hogy egy lehetetlen, bántalmazó, agresszív, alkoholista emberhez költözöl?


Hozzád hasonló korú nő vagyok. Kevés fizetéssel, de ennyi idősen azért megtakarításom is van. Mi van ha megbetegedsz, nem tudsz dolgozni?Éhen halsz?. Jelenleg egyedül élek, saját otthonom van, és még a gyerekemet is segítettem.

2021. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben vagyok, csak annyiból sokkal jobb, hogy nekem van házam. Nálunk a férjemnek nincs hova mennie és egyszerűen képtelen vagyok őt kirakni, pedig tudom jól, hogy csak a lakhatás miatt van velem, ahogy te is a férjeddel. Nézd, ez egy szánalmas nyomorult helyzet, nekem sincs semmi esélyem a boldog kapcsolatra, amíg a férjem nálam lakik, és neked sincs.

Most úgy őszintén, te tényleg hiszel abban, hogy eljön érted a Herceg fehér lovon, ha majd elválsz, 50+ éves létedre? Nézz már körül, kikből válogathatsz! Én 43 vagyok, de a normális függetlenek hozzám fiatalok már, az idősebbek többsége házas, ha meg nem, akkor az olyan is. Szóval ha független lennék, szerintem akkor se lenne több lehetőségem.

2021. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el a pasizast es koncentralj magadra. Gyujts a kulon eletedre, tervezz, aztan kepj. Ebben a korban egy nonek mar szinte egyetlen opcioja az egyedullet, de inkabb az, mint egy szar vagy bantalmazo kapcsolat. Szinte semmi eselyed talalni egy palit aki a tenyeren hordozna, szeretne, az elet, realitas eut mutatja. A legrealusabb celkituzes neked egy oregkori biztonsag es nyugodt otthon megteremtese, amiben nem fuggsz senkitol. Ha ez megvan, onnantol el lehet jarogatni ismerkedni, baratkozni es talan osszejon valami kis kapcsolatfele.
2021. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha váltok, akkor a vagyonotok fele téged illet.

Abból csak kijönne egy albi.



Így én is arra gondolnék, hogy a lakásom tetszik neked, nem én.

2021. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!