Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meguntam a férjem, mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a férjem, mit csináljak? (Több lent)

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok, a férjemmel már teljesen elhidegült a kapcsolatom, már nem élünk házaséletet sem. Én már találtam egy új férfit, o jóval fiatalabb nálam, 30 éves és a munkatársam, már többször voltunk is együtt. Csakhogy van egy 13 éves kisfiam is, és nem szeretném ha ő inná meg a levét ha elvárunk. Nem tudom mit csináljak.

2021. aug. 23. 08:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Bárhogy is döntesz én annyit hozzátennék, hogy 60 éves leszel, amikor az új pasid még a 40-es évei közepén jár, szóval a helyedben nem terveznék azzal, hogy vele maradsz hosszútávon... ettől persze még válj el ezek után a férjedtől, csak a középkorú szingli életre készülj lelkiekben, ne stabil párkapcsolatra.
2021. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%
Basszus, kérdező... Hadd kérdezzem már meg: Anno férjeddel próbáltátok a problémáitokat megbeszélni? Próbáltatok megoldást találni a problémákra? Ha igen: Nem lett volna célszerűbb előbb elválni? Pontozzanak le, lesz**om.
2021. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Helyedben maradnék a férjemmel, és megtartanám a szeretőt is.
2021. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha valami nem jó, akkor váltanod kell. A gyerek úgyis találkozna az apjával, nem lenne gond, de neked miért ne lehetne jó még az életed:)?
2021. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%
Tartsál több szeretőt, és ne szólj róla otthon senkinek.
2021. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kellett volna gondolkodni, hogy mit csináljál, amikor hozzámentél egy olyan emberhez, akibe nem voltál szerelmes. Az lenne a becsületes, hogy bevallod a férjednek, mi a helyzet, és ha nem engedné meg,hogy tovább a gyerekkel együtt élj,akkor menj el az új férfival (róla sem írod, hogy szerelmes lennél bele),szóval menj el otthonról az új pasassal, a gyerek meg maradjon az apjával, ha nagyobb lesz, megérti.
2021. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Hihetetlen, hogy vannak akik a szeretőtartást javasolják a férje mellett. Nemtudom ha férfi lenne a kérdező neki is ilyen nagy bőszen ajánlgatnák ezt?…
2021. aug. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
A gyk-n kötelező a férfiakat ekézni, a nőket sajnálni. Kár hogy ilyen szélsőségessé vált ez az oldal! Nulla objektivitás.
2021. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 1Léna ***** válasza:
88%

Megértem, hogy hízelgő volt számodra egy 30 éves férfi közeledése, de ha tényleg szereted akkor engedd útjára!

Mit szeretnél? Szülsz neki gyermeket, vagy neki nem lesz gyermeke?

A férjeddel való kapcsolat meghidegülése csak a férjed hibája?

Mit fogsz mondani a gyermekednek? Hogyan mer majd a gyermeked megnősülni, vagy ő is repkedjen egyik kapcsolatból a másikba?

2021. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
57%
Miért kellene elválni?:)
2021. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!