Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meguntam a férjem, mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a férjem, mit csináljak? (Több lent)

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok, a férjemmel már teljesen elhidegült a kapcsolatom, már nem élünk házaséletet sem. Én már találtam egy új férfit, o jóval fiatalabb nálam, 30 éves és a munkatársam, már többször voltunk is együtt. Csakhogy van egy 13 éves kisfiam is, és nem szeretném ha ő inná meg a levét ha elvárunk. Nem tudom mit csináljak.

2021. aug. 23. 08:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd megunod ezt is, vagy ő téged.
2021. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%

Mivel nem éltek már házaséletet, ez nem megcsalás, ne hallgass a sok pofázóra. A férjed is csak kihasznál, ha így melletted marad, hogy szét se teszed neki. Gondolom kell egy házvezetőnő, meg nem szeretne hétvégi apa lenni, ami érthető, esetleg a lakhatása függ tőled. Nagyjából ezek miatt marad a pasi egy olyan házasságban, ahol már szex sincs. Az én férjem pl. már 5 éve tűri pontosan ezek miatt az okok miatt. Elég sík hülyének kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki párkapcsolatnak hívja. Ha ez párkapcsolat lenne, ezek a férjek már rég elváltak volna, mert ezt nem viselné el egy párkapcsolat, hogy nincs szex 40 éves kor körül. Ezek a pasik simán kihasználják a nőt és nem eresztik a saját érdekeik miatt. Nyilván ha lenne megoldás nekik, kilépnének mint a huzat, de egyrészt nem kellenek már senkinek, legalábbis annak nem, aki nekik tetszik, másrészt csórók is. Ugyanez a női oldalon is ott van, amiért nem lépsz ki, egyrészt nem akarsz a gyerekednek rosszat, másrészt tisztában kell lenni azzal valóban, hogy egy 30 körüli férfi vagy ürítésre használ minket vagy ha érzelmei vannak, akkor tőlünk jó nagy szemétség lekötni őt magunk mellé, amikor most kéne családot alapítania.

Ettől függetlenül amit én is javasolnék: tartsd meg a szeretődet és ne válj el.

2021. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Rosszul tetted fel a kérdést, ez volt az egyik ok amiért, kaptál hideget és meleget a nyakadba!

A másik ok, hogy házasságod befejezése előtt lett egy szeretőd!

Egy kihűlt kapcsolatban szörnyű élni mert benne van az egymástól való elidegenedés, ha az egyik fél ezt a hiányt érzékeli és szenved tőle akkor boldogtalan lesz, és vágyik az intimitásra, a kölcsönös vonzalmon alapuló szeretetre.

A címre visszatérve a „Meguntam a férjem, mit csináljak?” egészen mást jelent, amit te itt leírtál, hiszen egy kihűlt kapcsolat, nem a ’meguntam’ kategória, hanem egy kölcsönös eltávolodás egymástól! Tudom miről írtál a főcím alatt, mert egy kihűlt házasságban élek a nejemmel, már vagy 5-6 éve szenvedek benne. Eddig azt hittem, hogy menthető, illetve, hogy a gyerekek össze tudják tartani! A mindennapok megpróbáltatásai, a szeretet hiánya teljesen felőrölt, már a váláson gondolkodom, már többször próbáltam, a nejemmel tudatni, hogy nem normális a házasságunk, mert csak élünk mint valami rokonok egy háztartásban! 45 éves ff vagyok, kiábrándultam a feleségemből a házasságból! Szeretnék normálisan elválni, de az asszonnyal ellőtte megint el kell erről beszélgetnem az életünk csődjéről, a házasságunkról! Sajnos, amikor felhozom a boldogtalan házasságunkat, Ö ezt zsarolásnak, követelőzésnek tartja, nem érti meg, hogy az alapvető kölcsönös szeretet is hiányzik ebből a kapcsolatból!

Ha nem érezném ezt az űrt, és nem beszélnék róla vele, akkor nem lenne köztünk feszültség, vita és veszekedés, mert ha a témát felhozom az van! Most kb 2-3 hétig meg sem említettem, közvetlen, munkahelyről hazatérve elmeséli, milyen volt a napja. Nekem ez a fajta élet nem elég, üres, nem szeretnék így élni!

2021. szept. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 gyurlaci ***** válasza:
"Nem tudom mit csináljak." Mondd meg a gyereknek hogy visszaültél a f@szkörhintára, de csak az ő érdekében. És hogy vigyázzon a nősüléssel ha csak nincs erős gyomra. :-))))))
2021. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 gyurlaci ***** válasza:

22# "ne hallgass a sok pofázóra"

Itt sisteregjen a gyűlölet Potocsnyi elvtársnő.

Ezek szerint téged már bottal sem? Ez nem ok ekkora frusztrációra.:-)))

2021. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!