Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Utalni fog a gyerekem ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalni fog a gyerekem ha az apjanal marad és én elkoltozok?

Figyelt kérdés
Természetesen latogatnam és elhoznam amennyiszer tudom. De én nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy velem lehessen, viszont az apjával már nem bírok együtt élni. Onzoseg lenne a saját érdekeim nézni és itt hagyni?

2021. szept. 6. 15:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Igen önzőség és bánni fogod ha előfordul tőled, nálunk a családban volt ilyen,mikor a gyerek akkora lett, hogy megértette a helyzetet az anyját teljesen leépítette. Se az esküvőre se a gyerek születésekor nem hívták.
2021. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem. Nem nagyon van más választásod a jelek szerint.
2021. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem fog megutálni, ha az apjával jó a viszonya. Az apja is ugyanúgy a szülője, és igenis sok esetben sokkal jobb helyen van az apjánál, mint az anyjánál. Főleg, ha normálisan meg tudnak egyezni a láthatásban, és nemcsak kétheti anyuka lesz, hanem aktívan részt vesz a gyerek életében.
2021. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy mekkora a gyerek.
2021. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek apukákat, akik egyedül nevelnek gyereket. Ugyanaz a kategória, mint amikor anyuka neveli. Ha megromlott a kapcsolat, valamelyiküknek mennie kell, a gyerek pedig csak egyikükkel maradhat.
2021. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben az apuka is benne van, és nem neveli ellened a gyereket, akkor működhet - ha anyagilag nincs más lehetőség.
2021. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Utalni vagy utálni. Nem mindegy ...
2021. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Látogatnád, csak máshol laknál?


Amennyiben igen, ott vagy mellette sokat, keresed, meg minden, akkor nem fog utálni.


Ha szimplán lelépsz és alig látogatod, akkor nem fog érted rajongani.

2021. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
Ha van egy szobad, oda miert nem koltozhet a gyerek, akarhol is van? Ha a szeretodhoz mesz, oda nyilvan nem viheted, de akkor nem is azert fog megutalni. Minden egyeb esetben el lehet vinni magaddal. Hogy fogsz igy tartasdijat fizetni?
2021. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ egyébként milyen anya vagy.

Van olyan helyzet,amikor jobb a gyereknek az apjánál.

Az viszont tény,hogy legtöbb anya előbb vágná le az egyik karjával a másikat,mint hogy elhagyja a gyerekét.

2021. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!