Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Utalni fog a gyerekem ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalni fog a gyerekem ha az apjanal marad és én elkoltozok?

Figyelt kérdés
Természetesen latogatnam és elhoznam amennyiszer tudom. De én nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy velem lehessen, viszont az apjával már nem bírok együtt élni. Onzoseg lenne a saját érdekeim nézni és itt hagyni?

2021. szept. 6. 15:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Ő tutá!
2021. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha szereti az apját akkor "jobb" így. Főleg ha az otthonunkban maradnak.... De arra készűlj fel, hogy nagyon nehéz lesz neked!! Megszokhatatlan állandó fájdalom lesz majd a szívesen...
2021. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez megfordul a fejedben akkor jobb neki az apjànâl.

Persze hogy utálni fog.

2021. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Hát, nem leszel a kedvence az biztos. Mellesleg a gyerektartást hogyan fogod kiperkálni? Mert ugye tudod, hogy akkor azt neked kell fizetned.
2021. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem, te vagy a nő, tehát te bármit megtehetsz. Itt a gyakorin is mindenki téged támogat és ha nem csinálsz valami tényleg óriási ocsmányságot (ami már kb büntetendő), akkor nőként bármit megtehetsz, a többiek itt fognak tapsikolni neked. A férfiak válaszait pedig lepontozzák.
2021. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#1

Érdekes! Ha ez forditva lett volna, akkor az rendven van, hiszen az apa lépett le

2021. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%
Igen utálni fog. De ha ez felmerült hogy ott hagyod akkor jobb is neki az apánál.
2021. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen utálni fog, sőt mindenki megvet majd aki ismer, mert egy anya ragaszkodik a gyerekeihez, de te nem vagy az.
2021. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy anya ragaszkodik. Egy apa nem? Vágják kettőbe a gyereket?
2021. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%
Az apa véleményét nem tudjuk, ráadásul ha a gyerek kiskorú akkor még nehéz helyzetbe is kerül, ugyanis ha jól tudom, akkor 12 éves korokig nem is hagyhatja magára a szülő a gyereket, vagyis egyik valakinek a suli után már várnia kell, meg persze reggel indítani. Aki több műszakban dolgozik ezt meg se tudja oldani egyedül. Persze szépen van feltéve a kérdés, de a környezetemben is volt pár anyának nem nevezhető nő aki elhagyta a gyerekét, volt aki pici babát,bolt ski 3 gyerekét. De nem az volt a gond, hogy nem tudott a párjával élni hanem bepasizott a nő. Szerintem itt is ez van, csak persze jobb a kérdést úgy feltenni, hogy sajnáljuk a kérdezőt.
2021. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!