Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Utalni fog a gyerekem ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalni fog a gyerekem ha az apjanal marad és én elkoltozok?

Figyelt kérdés
Természetesen latogatnam és elhoznam amennyiszer tudom. De én nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy velem lehessen, viszont az apjával már nem bírok együtt élni. Onzoseg lenne a saját érdekeim nézni és itt hagyni?

2021. szept. 6. 15:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%
Az én feleségem is otthagyott két gyerekkel, amikor a szeretőjéhez költözött. Persze most már jönne vissza.
2021. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apjánál jobb dolga lenne, viszont ugyanannyit foglalkoznál vele, mint eddig, akkor nem probléma. Ha ott hagyod és heti egyszer beszélsz vele, az viszont már gáz.
2021. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha olyan az apa hogy nem bírsz vele együtt élni hogy tudod nyugodt szívvel ráhagyni a gyerekedet??
2021. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!