Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik válás után, 1 gyermekkel sikerült új párt találniuk és újra férjhez mentek? Vagy valóban lehetetlen új kapcsolatot találni, mint ahogy itt sokan írják?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 11:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Persze, vannak ilyenek. Csak már kevesebb a lehetőség.
2021. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Itt vannak-e, azt nem tudom, de ismerőseim között több van, aki 1, vagy 2 gyerekkel új párt talált. Nem házasodtak újra.
2021. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Még harminc alatt vagyok
2021. szept. 11. 12:17
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te melós vagy?
2021. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Természetesen, vezető állásom van
2021. szept. 11. 12:22
 6/27 anonim ***** válasza:
24%
Én a 80as években házasodtak 2gyerekkel.Nem volt leányálom.Nem a férjemmel voltak gondok a szük tágabb rokonsággal annál több.Nagyon el van anyagiasodva a világ.De fel a fejjel!
2021. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
7%

2 gyerek volt már 36 elmúltam, találnom kellett valakit,aki nemcska velem van, de fizeti a gyerekek után a költségek felét, de ne is kelljen neki saját gyerek, sőt neki se legyen, mert akkor tovább viszi a pénzt.

Így ezt alaposan végiggondolva, válás után még utoljára kiéltem magam, 32 éves koromban váltam, mondom még egy kicsit fiatalos a külsőm adok másfél évet a mínőségi szexre, és hátha közben akad valaki.

Senki nem akadt.

Ellenben volt vagy 100 partnerem, de közben rájöttem, hogy idős vagy fiatal, mindegyik csak dugni akar, mikor szembesül azzal hogy bizony itt két gyerek is lesz utána és fizetni kellene, sokan a telefont se vették fel után.

Elkezdtem keresgélni hát olyan pasik között, akiket régebben meg sem néztem, kicsit alamuszi, nyámoltalan,anyuka kedvence, otthon él.

Mindjárt lett is több jelentkező, aki fizetett volna mindent is, nekem semmit nem kellett volna a gyerekekre költeni.

Sajnos ezek meg igénytelenek, büdösek voltak sokszor, éjfélkor én szóltam rájuk, hogy ideje feküdni, mert egész nap csak xboxon játszott.

Ahogy múlt az idő tudtam hogy választanom kell sajnos egy ilyen anyámasszony katonáját.

Idővel megszerettem, közeledek a 40-hez,már nem vagyok annyira fiatal hogy válogassak.

Akivel élek, viszonylag jól keres, ha kicsit motiválni akarom, akkor pár hétig nincs szex, utána még túlórázni is bemegy, hogy a kedvemre tegyen, táskát,vagy ruhát vegyen nekem.

36N

2021. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
#7 béna próbálkozás, incelkém. Gyakorold még egy kicsit.
2021. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem neked szintén elvált, gyerekes apukát kell keresned.
2021. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Aki 3 pipa alatt van az incel, hiaba probalja nokent kiadni magat.
2021. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!