Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik válás után, 1 gyermekkel sikerült új párt találniuk és újra férjhez mentek? Vagy valóban lehetetlen új kapcsolatot találni, mint ahogy itt sokan írják?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 11:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%
Manapság az egyedülálló anyukák egyre nehezebben találnak párt maguknak, mert a férfiak többsége szerencsére kezd ráébredni, hogy egy ilyen kapcsolatban ők csupán másod-, harmad- vagy harmincketted-hegedűsök lehetnek.
2021. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
A második feleségemnek van egy fia. Nekem 2. Összeházasodtunk, együtt élünk, mindkettőnknek sokkal jobb, mint az előző. Van ilyen is.
2021. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A környezetemben úgy látom, ha nehezebben találnak párt az azért van, emrt nehezebben bíznak, nyitnak. Mondtam mondtam 30 alatt vagyok, jó állással, nem elhanyagolt, szép.
2021. szept. 11. 12:38
 14/27 anonim ***** válasza:
95%
Én már a terhesség alatt találtam új párt, szóval nem lehetetlen
2021. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

A környezetemben a többség 1-2 éven belül új párral élt a válás után. Nem mindenki házasodott másodszor, és nem mindenhol van közös gyerek se.

Általánosságban viszont azt látom, hogy a második házasságok (élettársi kapcsolatok) jobban működnek. A többség tanult a hibáiból.

2021. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem találhatsz, miért ne? Olyat kell keresni, aki az embert nézi.

Ha én egyedülálló lennék, nekem nem lenne probléma, hogy van gyerek. Most 1 ilyen anyukát ismerek, kb 1 éve van egyedül, neki még nincs párja, de ő nem is ismerkedik egyenlőre.

2021. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#10 kár hogy a kérdéseknél nem mutatja a kérdezőkét, akkor levágná azt is mindenki hogy az összes jajdebutanő vagyok, velem mindent meg lehet tenni, csal, aláz, szerintetek ez baj típusú nyavalygást is ezek írják.
2021. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mire célzol utolsó?
2021. szept. 11. 13:22
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád, a 10-esnek válaszoltam általánosságban véve az itteni állítólagosan nők által itt kérdésekre.
2021. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy vagyok vele, hogy elég a gyereket ellátni, róla gondoskodni, őt kiszolgálni, tehát kizárólag olyan férfit "vennék a nyakamba" mellé, aki ezt nem igényli kvázi második gyerekként. Na, ilyen Magyarországon nincs vagy ha akad is elvétve, az nem gyerekes nőt fog választani. Szóval nem találtam. Igaz, nem is kerestem aktívan. Ha nem lett volna ez a kikötésem és aktívan bele is vetettem volna magam a társkeresésbe, akkor biztos sikerült volna, de nekem nem érte meg a strapát... Érdemes ezt is átgondolni, hogy gyerekkel, rendezett egzisztenciával és élettel mi az, amivel még érdemes terhelni magad. Nyilván más lenne a helyzet, ha anyagilag sem állnál rózsásan, mert olyankor hajlamos többet vállalni az ember, így viszont nem feltétlenül szorulsz rá.
2021. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!